Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Úgy tűnik, hogy pont...

Csajok! Úgy tűnik, hogy pont osztálykirándulásra fog megjönni. Mit csináljak? :O

Figyelt kérdés
Elég sűrű lesz a program, és sok buszozás. Tampon párti vagyok, csak nem tudom, hogy fogom majd megoldani, meg eltitkolni a többiek elől. Mármint a jobb barátnőimnek elmondanám, de nem akarnám, hogy mindenki tudja. Nektek már volt ilyen, amikor kirándulásra jött meg? Ha igen kérlek írjátok le, hogy volt! :-)

2013. ápr. 2. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha busszal mentek is, azért 3 órát ki szokott bírni egy tampon, annyi időn át meg úgysem buszoztok egyfolytában, hanem van pihenő. Ott el lehet menni mosdóba és lehet cserélni.

Meg a kirándulás alatt is ahová mentek, gondolom ott lesz mosdó és ott is meg tudod oldani a cserét.

Ha biztosabbnak érzed, akkor pluszba tehetsz be tisztaságit is.

És nem hiszem, hogy ezt bárkinek is az orrára kéne kötni, max. akivel nagyon jóban vagy, annak elmondod.

De legyen nálad mindenképpen fertőtlenítő törlőkendő, görcs, fájdalom esetére gyógyszer és akkor remélhetőleg nem lesz semmi gond.:)

2013. ápr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én 7.ben jártam így, szerencsére nem csak én, hanem 2 másik bnőm is, buszon nem lesz baj.. hiszen 3-4 órát tuti ki fog bírni..
2013. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tampon és betét kombináció. Nyáron olyan helyen dolgoztam, ahol nem lehetett bármikor elmenni mosdóba, ott is ezt csináltam. Vittem magammal intim törlőkendőt, meg váltó bugyit is, bár nem volt rá szükségem.
2013. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyél betétpárti, abból is éjszakai.
2013. ápr. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tampon + betét a bugyiba, az mindent kibír.
2013. ápr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
mióta megjött mindig kifogom és én tampont és betétet egyszerre használok és úgy kibírja:)
2013. ápr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

az első írót cáfolnám.

buszozáskor nem mindig van pihenő.

egy tamponnak max 6-7 órát kell kibírni.

és sok helyen nincs is mosdó vagy a buszon se lehet használni. ahol meg van,az igénytelen..max benzinkút.

de kinek hogy.


tavaly szerbiába mentünk,13 óra volt oda az út. 1x volt pihenő. amikor már ott voltunk és az országon belül mentünk valahova,mégha volt is pihenő 2x egy nap,wc nuku,2-ből egy helyen talán.

nem is kell mondanom,hogy egy lánynak a kirándulás első napján jött meg az első menstruációja.szegénynek a gatyája is olyan lett és akkor vette észre,amikor leszállt a buszról. ha lett volna előbb pihenő,talán időben észreveszi. de mivel elég fejletlen csaj volt,gondolom még nem is készült rá és egy 4 napos tábornál ahol a nap 3/4-t buszozással töltöttük,elég húzós,nem is beszélve hogy erős volt neki.nem csodálom hogy azóta is utálja a dolgot :D


nekem csak ez a sztorim van :)

2013. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!