Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi miatt jöhetett most meg...

Mi miatt jöhetett most meg (fogamzásgátló mellett)?

Figyelt kérdés
Másfél hete nagyon beteg voltam 40 fokos láz stb. az orvosom cataflam vízben oldodót és b6 vitamint irt fel,ez után lett egy gombám vagy nem tudom mim erre elöszőr vettem canesten combit ez mint halottnak a csók.Utána vettem tejsavat és azzal irigáltam és oylan hüvelykúpot amit a patikában csinálnak meg 2-3 nap alatt teljesen elmult,rá 3 napra együtt voltam a barátommal és rá 2 napra megjött sokkal erősebben,mint amugy szokott,de az elmult hónapokban volt pecsételő vérzésem is.jangee 0,02 szedek kb 2 és fél éve.

2013. ápr. 9. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:

De várjál. Akkor most idő közben jött meg, szóval nem a szünetben? Mert ez nem derül ki a szövegből.


Ha idő közben pecsételő vérzésed van, az jelenheti, hogy valami miatt nem teljes a védelem, peteérésed van. Ettől is lehet, hogy idő előtt megjött. A betegség és gyógyszer miatt romolhatott a gyógyszer felszívódása.

2013. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem a szünetben jött meg hanem mensire kb 1,5 re a betegség elött múlt el. pecsételő vérzésem az elmult hónapokban volt... és orvoshoz ügye csak akkor tudok végre menni hogyha elmulik de semmi jele h abba akarná hagyni
2013. ápr. 9. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!