Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2,5 hónapja tartó petefészek-m...

2,5 hónapja tartó petefészek-méhszurka egyik oldalon, tegnap este hihetetlenül erős méhfájdalom, kimaradt menstruáció ebben a hónapban. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap olyan szinten fájt, szúrt az egész méhem, hogy alig bírtam lépni és beállni a kádba, hogy forróvizes fürdőt vegyek.
2013. ápr. 9. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg oka lehet, a méhen kívüli terhességtől a cisztáig minden. Ez már nem vicc, tessék elmenni orvoshoz!
2013. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, megfogadom a tanácsod! A mehen kívüli terhessége gondoltam is csak hat január közepén voltam utoljara fiuval, akkor késett is egy hetet, teszteltem és halvány pozi lett majd megjött, utana negativ lett 2 teszt ugyhogy nem hiszem és amugy is tul sok ido telt el, igaz?
2013. ápr. 9. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát elég sok idő eltelt, más tünetnek is lennie kéne azóta, de fura, hogy pont akkortájt kezdtek jelentkezni a tüneteid, miután pozitív lett a teszt. Nem kizárt a terhesség sem, de mindenképpen doki, mert ezt csak ő tudja megmondani és ha méhen kívüli, akkor mielőbb intézkedni kell, mert baromi veszélyes. Az ilyen szintű indokolatlan görcsöket ki kell vizsgálni.
2013. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, akkor kezdett szúrni jobb oldalon lent és azota is tart, de tegnap éreztem először ilyen eros fájdalmat, hogy lepni is alig birtam. Az is lehet "visszamaradt" valami vagy ilyesmi?

Koszi hogy irtal, elmegyek orvoshoz amint tudok!!

2013. ápr. 9. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon veszélyes, mert méhen kívüli terhességet is jelezhet. Menjél be az ügyeletes kórházba és nézzék meg ultrahanggal. A testvéremnek csak akkor veték észre, amikor már életveszélyben volt, mert elöntötte a vér a hasüregét.
2013. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma már csak kicsit fájdogált oldalt, nem úgy mint tegnap.. :S Testvéred hányadik hónapban volt? Minden rendben lett aztán vele, igaz? Nekem nem nő a hasam meg semmi, néha puffadok de nincs pocakom vagy ilyesmi. :S Ez már 3 hónap lenne..az azért kicsit sok, nem?
2013. ápr. 9. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!