Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 3. apja hogy meg van,...

Strat adale kérdése:

Már 3. apja hogy meg van, eddig barnás folyásom volt. Most már rendes. De tegnap nagyon fájt úgy hogy hánytam is, és alig van meg. Mostanra már nem fáj annyira. Talán hormonzavar lenne, vagy valami vírus? Lehet valami komolyabb bajom?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 10. 04:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és időbe jött meg, pont amikor kellett..
2013. ápr. 10. 04:38
 2/6 anonim válasza:
Én minden hónapban ezt élem át már évek óta. Volt,hogy haza kellett mennem a suliból. Később a melóból támogattak haza,mert annyira fájt,hogy majdnem elájultam. Nincs semmi komoly bajom,egyszerűen így menstruálok. Azt mondták,az első szülés után elmúlik,vagy legalábbis jobb lesz. Marhára bíztató...:)
2013. ápr. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha barnázol előtte, az elég hormonzavargyanús. Progeszteronhiányra utaló jel. nem mondom, hogy biztos az van Neked, de ez az egyik jele az ilyen hormonzavarnak. Doki nézzen meg. Lehet, hogy kezelni kell,és akkor elmúlik. Amúgy igen, lányok, bár talán ez most nem segít sokat, de a szülés megold sok gondot a mensi körül.
2013. ápr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, de akkor nem számíthatok babára, vagy méhen kívüli terhességre ugye? Amúgy köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 10. 13:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Baba még akár lehet is, méhen kívüli terhességnél, én úgy tudom, van láz is, meg ott a petevezetéktájon van nagyon erős fájdalom.Vannak még tünetei, de most több nem jut eszembe. Persze, a vérzés egyértelmű, de hogy milyen fajta... Hát ha nem vált át rendes mensire, meg ilyen durván érzed magad továbbra is, nem múlik a fájdalom, akkor menj orvoshoz feltétlenül, ne halogasd! Nézz utána pontosan a méhen kívüli terhesség tüneteinek, és ha rádillik, akkor azonnal doki!
2013. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért remélem, nem lesz semmi bajod!
2013. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!