Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S.10 nap telt el a két...

S. O. S.10 nap telt el a két mensim között?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve megvan. Annnyira félek, hogy valami bajom van. Már regebben is volt, hogy havonta 2x mensiztem. Már örűltem, hogy most nem lesz meg , mert mindegyik nap torna, torna verseny... Nem lehet valamilyen módszerrel csökkenteni a vérzést? Vagy szerintetek mit csináljak?

14/l



2013. ápr. 10. 07:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szólj Anyukádnak és orvoshoz kéne menned!
2013. ápr. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy 17 éves korodig előfordulhat szinte bármi.

Ha nem állandóan fordul ez elő, hanem csak ritkán, akkor nincs vele semmi probléma.

2013. ápr. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán előfordulhat akár, majd beáll rendszeresre 17 éves korodra.
2013. ápr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Kedves Kérdező! Döntsd el Te, hogy névtelen internetes fórumozóknak hiszel, akik nem ismernek, vagy orvosnak, aki vizsgálat után teljesen biztosan meg tudja mondani, hogy van-e valami baj, és ha van, akkor tud segíteni.
2013. ápr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
14 évesen sem normális, ha valaki 10 naponta menstruál, a késés még igen, de az ilyen gyakori menstruáció nem!!! Kérdező, ha többször előfordul, mindenképp szólj anyukádnak!
2013. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szóltam anyukámnak, azt mondta, hogy szerinte ez még normális, de ha szeretném, elmegyünk majd orvoshoz. Szerintetek mennyire sürgős?
2013. ápr. 10. 15:12
 7/18 anonim ***** válasza:
Jobb minél előbb kideríteni, hogy mi a baj, mert sokkal könnyebb az elején gyógyítani.
2013. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ennyire komoly lehet a baj?
2013. ápr. 10. 15:21
 9/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Egyáltalán nem biztos, hogy komoly baj van, de azért kell orvoshoz menni, hogy ne is legyen komoly!!! :)
2013. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Rendben. Mire számítsak majd, mit fognak megvizsgálni?
2013. ápr. 10. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!