Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba mit lehet tenni?

Hüvelygomba mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves vagyok és 3 napja enyhén viszket a nemiszervemnél,de nem mindíg.

Gyerekorvoshoz járok még.

Nagyon szégyenlek elmenni! Mit lehetne tenni?



2013. ápr. 10. 20:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ne szégyelj elmenni, különben ha megbizonyosodtál arról, hogy valóban hüvelygomba áll a háttérben, akkor az a legjobb minnél hamarabb beszerzel valamilyen erre "használatos" krémet vagy kúpot. Szerintem Canesten a legjobb, pár nap és elmúlik.
2013. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Menj orvoshoz, mert másként nem jön rendbe, söt egyéb komoly bajod is lehet.
2013. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ezzel még nem kell orvoshoz menni. Canesten kúpot és kenőcsöt vegyél. Szépen elmúlik, ha meg nem, akkor bőven elég dokihoz menni.
2013. ápr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

És ha nincs semmi baja, használjon kúpot, hogy legyengítse a hüvelyflóráját, hogy aztán tuti elkapjon valamit???

Attól is viszkethetsz, pl. ha kicsit felfáztál.

Kérdező, csinálj kamillás ülőfürdőt, ha nem múlik 5-6 napon belül, szólj anyukádnak!

2013. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se canesten. Hanem yoghurtos tampon.
2013. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ha rendbe akarsz jönni, akkor győzd le a szégyenlősséged és szólj Anyukádnak, hogy menjetek orvoshoz, mert csak ő tud biztosat mondani, nem pedig ismeretlen, névtelen internetes fórumozók akik nem is ismernek Téged!!! Ne félj a nőgyógyásztól, mert semmi rosszat nem akar, csak segíteni!!!
2013. ápr. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan próbáld meg a Yoghurtos tampont és a Canestent.

Szinte biztos hogy el fog múlni tőle!

2013. ápr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem kell magad szégyellni, ilyen a nők többségével előfordul élete során, az orvos is több ezer ilyen esetet látott. Menj orvoshoz, mert ezeket a tüneteket, gomba, bakteriális vagy vírusfertőzés is okozhatja. Aki a leírásod alapján kijelenti, hogy gombád van, az felelőtlen és buta! Pontos diagnózist az orvos is csak kenetvételt követően tud mondani, de biztos vagyok benne, hogy akik itt felelőtlenül írogatnak olyan okosak és tapasztaltak, hogy ezt látatlanul is diagnosztizálni tudják. De ha gondolod, akkor nyugodtan próbáld ki az általuk javasolt módszereket, és ha mégsem gombád van, vagy nem az a fajta, amire hat a Canesten, akkor a fertőzést feljebb viszed a tamponnal és a kúppal a méhedbe, kismedencei gyulladást is okozhat, ami a későbbiekben meddőséghez vezethet!
2013. ápr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A Canestent recept nélkül kaphatsz a gyógyszertártban az orvos is javasolta nekem és segített is.

Próbáld ki és ha nem múlik el akkor viszont menjetek el a gyerek nőgyógyászatra.

De szerintem el fog múlni.

2013. ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

"A Canestent recept nélkül kaphatsz a gyógyszertártban az orvos is javasolta nekem és segített is. "


Igen, de nálad az ORVOS megállapította, hogy gombád van.(és nem bakteriális vagy vírusos fertőzésed) A kérdező, meg saját magát diagnosztizálja, ami lásuk be 13 évesen nem valami megbízható forrás!

2013. ápr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!