Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most meg fog jönni a menstruác...

Most meg fog jönni a menstruációm?

Figyelt kérdés
Úgy pár napja fáj a hasam alsó része, a fehér folyás meg van de nem sok folyik. Ma volt ilyen vizsgálat meg védőnővel beszékgetés a tinis cuccokrol és azt mondta hogy kb 2 év fehér folyás után jön meg. Nekem 3 éve van fehér folyásom.

2013. ápr. 10. 21:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hamarosan szerintem megjön. Legyen mindig a táskádban egy betét a biztonság kedvéért. :)
2013. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És tampont az használhatok vagy még inkább ne? 11 vagyok.
2013. ápr. 10. 21:22
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tamponozz még. Van rá esély, hogy nem fogod tudni rendesen feltenni, nem lesz kényelmes. Ráadásul első alkalommal lehet nem is jön meg rendesen, majd ha már jobban kiismered a mensid, akkor tamponozz.
2013. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi, a gyors választ. és mondjuk az lehetséges hogy holnap délelött megjön?
2013. ápr. 10. 21:59
 5/18 anonim ***** válasza:
Akár az is lehet, de nem lehet megjósolni, hogy legelőször mikor fog. Viszont, ha megjön, akkor érdemes felírnod valahová, hogy ne felejtsd el a dátumot és akkor ahhoz tudsz viszonyítani a következő hónapban. Igaz, hogy jó eséllyel nem fog még beállni pontosan, évekbe is telhet ,de azért nem árt, ha megjegyzed ezeket az időpontokat. :)
2013. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A tamponra még ne is gondolj! Egyébként nem lehet tudni, hogy mikor fogsz menstruálni, de 16 éves korodig nem is kell aggódnod! Ez nem törvényszerű, hogy mindenkinek a fehérfolyás kezdete után 2 évvel jön meg a menstruációja. Amint írtam, 16 éves korodig kell megjönnie.
2013. ápr. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálat volt? a nemi szerveiteket kellet megmutatnotok?
2013. ápr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nos, van valami változás ? :)

szerintem nem sokára megjön neked, ne aggódj!

tampont elsőre még biztosan ne használj, kicsit előbb tapasztald ki, de mindenkinek más a jó.

amúgy ha most 11 éves vagy, és 3 éve van fehérfolyásod, akkor neked 8 évesen már volt? o.o

2013. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem. Csak szem meg vérnyomás, fe felvilágosítás is. Amúgy igen 8 lvesen már volt fehér folyásom. És változás is van mert a hasam megduzzadt életkedv em 0 és ma nem volt fehérfolyásom. Köszi a segítségeket :)
2013. ápr. 11. 20:23
 10/18 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy ez nem azért van, de én eddig 2x menstruáltam és előtte mindig ilyen fura nagynak éreztem/láttam a hasam , még az első előtt is tökre fura hasam volt (szerintem) és szerintem ez nálam összefügg..

Életkedvem nekem sokszor szokott elmenni, mert én este általában ilyen borús hangulatú vagyok! nézz valami vicces filmet, attól jobb lesz a kedved ! :D

2013. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!