Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » átlátszó ragacsos hüvelyi...

IgaziLulu121 kérdése:

átlátszó ragacsos hüvelyi folyás lehet cérnagiliszta miatt? 13L

Figyelt kérdés
szóval voltak cérnagilisztáim de szóltam az anyukámnak és utána eltüntek a gyógyszertöl de most megint visszajöttek és hozzá ilyen teljesen átlátszó ragacsos folyadék jön onnan lentröl és nincs szaga csak ha 'nagyon közel szagolod" akkor ez lehet a cérnagiliszták miatt? mert olvastam róla valahol de orvos most nincsen a közelben :(
2013. ápr. 12. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Talán menstruálni fogsz? :D
2013. ápr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Úgy tudom, hogy cérnagilisztád lenne, viszketne a feneked is és a puncid is.
2013. ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak egészséges folyás, ami a hüvely természetes tisztulásának a következménye. Tinikorban jelentkezik először. Ha teljesen átlátszó, és nincs szaga, meg nem is olyan sok, akkor nem gáz. Ha zavaró, használj tisztasági betétet, ill. ha nagy mértékben változik, pl. sárgás lesz, büdös, esetleg viszketsz is vagy mennyiségileg sok, akkor fordulj nőgyógyászhoz. Kezdetnek beszélj erről anyukáddal.
2013. ápr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem is volt régen gilisztám...Én azóta olyan "betegségbe" szenvedek hogy nem merem megnézni a kulám....

Nekem a fenekem viszketett nem a puncim. Folyásod meg azért van mert természetes hüvely váladék, ami azt jelenti hogy meg fog jönni a mensesed. Szal, legyen otthon betét, és suliba is hordjál magaddal. Ha meg megjön akkor ne félj...én fél órát sírtam a budin, pedig vártam. Úgy le voltam törve komolyan mondom.... de először meg másodszor szar, de megszokod.

Jó legyél!^^

16/L

2013. ápr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Természetesen nem a puncid, hanem a feneked viszkethet a cérnagilisztától.

Ez a folyás viszont független attól, ez természetes fehérfolyás, ami minden nőnek van.

2013. ápr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


A 2.voltam.

2013. ápr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Megint a 2. voltam.

2013. ápr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Megint a 2. voltam.

2013. ápr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!