Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most kénne megjönnie de...

Most kénne megjönnie de helyette ragacsos gyenge vérzésem van. Mitől lehet ez? Ez a havi menzeszem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen ilyen mindenkivel néha előfordulhat hogy egy kicsit másabb a vérzése összetétele,mennyisége,esetleg még a színe is.Néha van ilyen,ahogy néha előfordul hogy kimarad egy mensi,vagy éppen korábban vagy később jön meg.Azért jobb egészségügyi betétet használni tampon helyett mert így az alvadt vér darabok is ki tudnak ürülni.Nem kell megijjedné.
2012. ápr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy tetszett válaszolni. Akkor ezek szerint nem vagyok terhes?mert még március 31-én sürgősségi fogamzásgátlót vettem be de nem kellett volna mert nem jött meg tőle a havim.utána rá egy héttel volt egy kisebb a fentiekhez hasonló vérzésem és most megint ez van.talán megörült a szervezetem?
2012. ápr. 15. 11:12
 3/3 anonim ***** válasza:

A sürgősségi fogamzásgátló egy hormonbomba, teljesen megkavarhat odabent mindent. Úgyhogy igen, nagyon valószínű, hogy ez annak a hatása.


Majd visszarendeződik ne aggódj, pár hónap és mindez a múlté, főleg, ha többször nem bombázod ezzel.

2012. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!