Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jól döntöttem? Rendszertelen...

Jól döntöttem? Rendszertelen a menzeszem.2 hormon vérvizsgálat után (3. és a 22. napon) az orvos megállapította hogy a progeszteron szintemmel van baj ( nem érik a tüsző)

Figyelt kérdés
Javasolta a fogamzásgátló szedését, de mivel még nem élek nemi életet így azt mondta mivel a gyógyszer csak elfedi a problémát így nem kötelez rá így ebben maradtunk. De nem vagyok biztos benne, hogy helyesen döntöttem. Vagy inkább másik orvost kellene keresnem?
2013. ápr. 13. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon jó orvosod van, mert nem erőltet rád egy gyógyszert.


Viszont a gondolatmeneted következő lépése az lenne, hogy miért van baj a progeszteron szinteddel, mi okozza ezt?


A nyugati táplálkozás megbetegítő hatása?

Esetleg stressz az életedben?


Egészen nagy esély van rá, hogy az egészséget fejlesztő, hormonális egyensúlyt fokozó gyógyterápiával, gyulladáscsökkentő táplálkozással (vagy akár csak az egyikkel) már tökéletesen rendbe jössz.


A táplálkozás részhez ráadásul nem kell terapeuta, nem kell elmenni otthonról sem.

2013. ápr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egy ismerősömnek hasonló (talán) gondja van, a lényeg az volt hogy rendszertelen a menzesze, elment dokihoz, injekciókat kapott, de az orvos azt mondta neki, hogy fogynia kellene, és akkor helyrejönne, mert a tüszőkkel van gond, és ezen csak a fogyás segítene.

de elvileg már helyrejöttek a dolgok, bár nem fogyott semmit

2013. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!