Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5. hetes terhes vagyok....

5. hetes terhes vagyok. Folyamatosan folyik az orrom, egész nap. Illetve rengeteget van bedugulva. Fogalmam sincs mit lehetne ez ellen tenni. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Sok mindenre vagyok allergiás, de ennyire még soha nem jött ki. Éjjel- nappal orrot fújok. Nagyon nehéz elviselni. A babára lehet ez valamilyen hatással??

#terhesség-orrfolyás
2013. ápr. 14. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a babára nem lesz hatással nyugi. Az orvosoddal beszélj róla hogy mi az amit szedhetsz a terhesség alatt.
2013. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Allergiára semmilyen gyógyszert nem szabad bevenni terhesen. Legjobban akkor jársz, ha elmész az allergológiára, ott tudnak olyan csak helyileg ható orrsprayt felírni (ugyan szteroidos), ami terhesen sem okoz gondot. Addig max tengervizes spray... Kitartás!
2013. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Kipróbálom a spray-t.
2013. ápr. 14. 14:30
 4/11 A kérdező kommentje:
Ma voltam újra vizsgálaton. 6 hetes vagyok, 19 mm a magzat, de még nincs szívhang... nagyon félek.
2013. ápr. 15. 15:24
 5/11 anonim ***** válasza:
ne aggódj még nem késő hogy nincs szívhang. Egy hét mulva gondolom újra megnézi biztos rendben lesz. mit mondott az rovos az allergiára?
2013. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az az igazság h most sokkal jobban vagyok. LEhet nem allergia miatt volt. Sajna időm sem volt megkérdezni, 1. teljesen ledöbbentett, amit mondott, (azt is említette, h ha 1 hét múlva sem lesz szívhangja akkor kaparni kell) 2. 4 órát vártam mire behívott, és kb 7perc alatt letudott
2013. ápr. 15. 20:19
 7/11 anonim ***** válasza:
nem túl kedves orvos. SZTK-s rendelés volt? Keress rendes orvost szeritnem, nem hinném hogy egy ilyennél akarsz szülni. Egyébként az rovosok értehtő módon nem mondhatják azt hogy nyugi majd tuti lesz szivhang mert aztán ha mégsem ne öt hibáztasd és ne éld bele magad annyira amig nem biztos. Inkább legyen kellemes meglepetés. Sok ilyet hallottam már.
2013. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
SZTK alapon voltam. 1 hete vették észre h kisbabát várok mára rendelt vissza. 6 hetes vagyok most. (febr.27 az utolsó menst. 1 napja), de nekem mindig 31-32 napos a ciklus
2013. ápr. 15. 20:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Még bármi lehet! Próbálj nem aggódni - nagyon nehéz, tudom! Ha hosszabbak a ciklusaid, eleve később van PÉ pár nappal, és az is lehet, hogy nem középidőben fogant, hanem akár 2 héttel később. Persze az is lehet, hogy tényleg nem lesz szívhang, sajnos benne van a pakliban. Mindenesetre még ne ess kétségbe, 1 hét múlva talán okosabb leszel (ha még akkor sincs szívhang, akkor is érdemes szerintem várni még +1 hetet, vagy megnézetni profi uh géppel rendelkező másik dokinál, mert hallottam már "csodákat".) Kitartás, írj majd, hogy mi van Veled!
2013. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
tegnap voltam dokinál (másiknál) és minden rendben van :) Hallottam a szívverését is! :) Az orrom néha folyik még de már nem vészes.
2013. máj. 1. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!