Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek el hormon vizsgálatra?

Menjek el hormon vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Legutóbbi normális mensim július elején volt, utána megjött időbe, de a 7nap helyett 2-3napra, de akkor is alig alig, most 3hét késéssel megint megjött, és most se úgy van meg mint régen. Néztem a hormonzavar tüneteit..jó pár illik rám:

Vizelési probléma, alvászavar, rossz közérzet, depresszió(mindig is életvidám voltam, és az utóbbi időbe alig nevetek, teljesen kivagyok idegileg, ok nélkül),rengeteget eszek, és marékszámra hullik a hajam az utóbbi 2 és fél hónapba.


De amit a legrosszabbnak tartok, az a mensim, mert mindig 28napra jött meg, és 7napig tartott, már olyan szépen beállt.


5éve van meg, 17vagyok, és nem szedek semmi féle gyógyszert.


2009. szept. 23. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:
ha eccer már beállt a menzeszed, és most felborult akkor annak van vmi oka. nembiztos h hormonzavar, de én mindenképp kivizsgáltatnám magam
2009. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!