Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS vagyok fél éve tudom, ma...

PCOS vagyok fél éve tudom, ma voltam hormon vizsgálaton, milyen kezelésre, vizsgálatra számíthatok még?

Figyelt kérdés

Nagyon nem tudtam az orvostól kérdezni,mert SZTK rendelésen voltam és látszott rajta,hogy nagyon nem érdekli a dolog :S

Ha babát szeretnénk,mik a leggyakoribb kezelések ilyenkor?Jelenleg merckformint szedek.Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2010. jan. 7. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is PCOS vagyok. Én endokrinológust javasolnék neked, én is nála kezdtem a nődokim küldött el hozzá, teljes mértékben kivizsgál és ha szükségét érzi a baba terén továbbküld meddőségi centrumba. Én is merkformint szedek a mai napig. Ha babát szeretnétek sok mindentől függ, van e rendesen ciklusod és peteérésed, pároddal minden ok e. Nálunk mindkettőnknél baj volt, lombikra jártunk a második sikerült.
2010. jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is PCO-s vagyok, és egyet értek az endokrinológus ötlettel, mindenképp látogass el egyhez! Sokat tud segíteni. Nekem inzulinrezisztenciám is van pco-n belül/mellett, diéta és mozgás is van a programban, a gyógyszer mellett. Mindenképp nézessétek meg a párod is, hogy a nála felmerülhető problémákat végleg ki tudjátok zárni (nehogy 'csak' téged kezeljenek agyra-főre és utána derüljön ki, hogy ott is bibi van). NAGYON sok szerencsét kívánok és mielőbbi pozitív tesztet! :)
2010. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszönöm a válaszokat!

Az endokrinológustól ma kértem időpontot,azt mondta mindent megtesz,hogy baba legyen a pocakban :) A párommal elvileg nem lehet baj,mert már van egy lányunk,és nálam pedig nyáron derült ki,hogy PCOS vagyok. :S Remélem nemsokára lesz kis tesó.Minden jót nektek! :)

2010. jan. 8. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!