Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik Canesten a legjobb?

Melyik Canesten a legjobb?

Figyelt kérdés

Nagyon sok félét találtam neten, de melyik az amelyik a leghatásosabb és melyik van elfogatható áron?


Tapasztalatokat szeretnék kérni.


Találtam sprayt, oldatot, kombi(3 nap alatt hat és tabi+krém), uno (tudom ez 1 nap alatt elvileg hat és tabi+krém, van valami plus bifonazal krém. Tudom menjek el dokihoz ne kísérletezzek, stb.



2013. ápr. 14. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Van amikor egyik sem. Ezért kell orvoshoz menni ha baj van, mert ki kell deríteni, hogy mi okozza a panaszod, és így lehet megfelelő kezelést alkalmazni.
2013. ápr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A hüvely tabi nem ér semmit!!! Nem oldódik fel!!! Betadine Hüvely kúpot ajánlom nagyon jó!!!
2013. ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben egyiket sem használnám. Kérj orvostól rendesen ható gyógyszert és le van a gond az egésszel. Utána állítsd vissza a hüvelyflórádat, erre ezernyi lehetőséged van is. Tapasztalatból viszont ha írhatom neked: legjobb a gynoflor, amit szintén orvos ír fel és a frezyderm intim segítség (ez persze vény nélküli).
2013. ápr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!