Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha gombás fertőzése...

Mit tegyek ha gombás fertőzésem van, szeretnék venni rá canesten combi-t, de még szűz vagyok? Akkor hogy helyezzem fel a kúpot?

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 12:34
 1/9 szántóvető ***** válasza:
ha nem lyukasztottak még ki akkor nyilván sehogy.viszont nem biztos hogy hüvelyi fertőzésed van.talán valami húgyúti probléma vagy csak felületi gombás,utóbbiora van kenyőcs is.
2013. márc. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem voltál orvosnál ne vegyél rá semmit, ugyanis nem tudhatod, hogy ha tényleg gombád is van, akkor az a fajta-e amire jó a Canesten!
2013. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, az elsőre ne hallgass!!! A szűzhártyán alapból van egy lyuk, a szűz lányok is használnak tampont, stb... Használhatsz nyugodtan kúpot, simán felrakod ahogy le van írva.


Dokihoz viszont tényleg menj el ha gáz van, nem azért mert a szüzek nem használhatnak kúpot, hanem hogy tényleg gombád van-e, mit kell rá használni, stb...


De ne félj, tudod ugyanúgy használni, simán fel fog menni:)

2013. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
...merhogy a hártyán van középen luk amin átfér...
2013. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
csak orvos által javasolt terméket használj. A canesten sokszor semmit nem ér, mert nem mindegy myilen fajta gombád van. Ha meg van hogy myilen akkor van rá gyógyszer ha azt beveszed nem kell feldugdosonod semmit és még ráadásul hatékonyabb is mint egy vény nélkül kapható szer. Inkább válaszd a gyógyszert. ha mégis kúpot akarsz akkor aplikátor nélkül tedd fel, bár én nem tudtam semmit feldugni amig szűz voltam. Se tampont se kúpot. Épp ezért kaptam én is rá szájon át bevehető gyógyszert.
2013. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Canesten combit nyugodtan kipróbálhatod, nekem is segített!
2013. márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne ajánlgasd már azt a hülye Canestent úgy mint a cukrot, 59%-os!
2013. márc. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a cukrot sem ajánlanám :)
2013. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
A Canesten combi teljesen megoldotta a gombás fertőzésemt, azóta se jött elő! (kb 2 éve).
2013. márc. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!