Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Miért van az, hogy...

Csajok! Miért van az, hogy amikor megvan, folyamatosan csak ennék?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék ellene? Mert nem akarok hízni, és nem tudom megállni, hogy ne egyek. Valami tipp?

2013. ápr. 14. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyél. :)
2013. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekem előtte van nagy ehetnékem.

Ha ilyenkor rád tör az éhség egyél gyümölcsöt,zöldséget.

Próbáld betartani,hogy normálisan eszel,ennél többet nem nagyon tehetsz,nekem sajna nincs rá ötletem,de majd írnak mások is,hátha nekik van.:-)

2013. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor én is állandóan eszek.:DDD
2013. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Legalább nem vagyok egyedül... :-)
2013. ápr. 14. 17:02
 5/6 Veina válasza:

Szerintem mindenki eszik ilyenkor.

Ez azért van mert vért veszítesz igaz nem liter számra de meg érzi a szervezet és kell a táplálék az erő szinten tartásához.

2013. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Érdekes módon én a húst kívánom ilyenkor mindenekfelett, pontosabban inkább előtte, de mint egy anyatigris. Amikor viszont vége, és lecsillapodik a szervezetem, egyáltalán nem kívánom, majdnem undorodom tőle.

Szerintem ez azzal is összefüggésben lehet, hogy a menstruáció előtt a szervezetünk tulajdonképpen egy esetleges terhességre készül fel.

2013. nov. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!