Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 HETE MEGVAN, egyszer csak...

3 HETE MEGVAN, egyszer csak pecsételő vérzés, máskor meg rendesen. Új fogamzásgátlót szedek, dokihoz nincs időm elmenni. (Nem kérek megjegyzéseket h az embernek arra van ideje amire akarja stb. ) többi lent!?

Figyelt kérdés

Merjem kiváltani a kövi levéllel is v vhogy beszéljek a dokimmal? a betegtájékoztatóban írja h kb 3 hónapig normális a köztes-áttöréses vérzés... de ha huzamosabb ideig tart,doki...

Volt már vkivel ilyen?


2013. ápr. 14. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt, mikor elkezdtem szedni a gyógyszert, utána 1 hónapig pecsételtem. A következő levélnél már elmúlt teljesen, szerintem várj még vele egy kicsit (persze ha nagyon vérzel, menj vissza az orvoshoz).
2013. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Van még 3 szem hátra... ezeket már tuti beszedem.

Néha erősebben van meg, mintha rendes menzesz lenne.

Milyen károk lehetnek ebből h 2 menzesz közt is folyamatosan "megvan"?

2013. ápr. 14. 21:52
 3/10 anonim válasza:
100%

Szia! Nekem is ugyan ez van! Már csak 2 szem van a gyógyszerből,de egész hónapban véreztem.

Holnap tudok csak dokihoz menni. Én Ergam cseppet vettem be,az valamelyest csökkentette a vérzést!

2013. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2. válaszoló!

Te is új gyógyszert szedsz? (nekem Lindynette 30ról 2 hónap szünet után Mirabella 20-at írták ki)

Írj h mit mondott neked a doki! :) köszi


1. válaszoló,neked is köszi a választ!


Jöhetnek még kommentek,elég ijesztő minden nap vérezni :S

2013. ápr. 14. 22:01
 5/10 A kérdező kommentje:
Ergam csepp-et meg kipróbálom, nem hallottam még róla, de interneten elolvastam a betegtájékoztatóját,és hasznosnak tűnik!
2013. ápr. 14. 22:03
 6/10 anonim válasza:
100%

Második vagyok! A Lindinettetől kereken 25 kilot hiztam és 3 évig SEHOGY nem tudtam leadni:(


Most Diane35-öt szedek,nem az első hónapom.

2013. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogyha elolvastad a betegtájékoztatót akkor abban is benne van , hogy az első 3 hónapban normális. Még szokja a szervezeted az új gyógyszert, át kell állnia. 3 hónap utá konzultálj az orvossal.
2013. ápr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A betegtájékoztató azt írja h:


"- ha váratlanul hüvelyi vérzés lépett fel:

A kombinált fogamzásgátlók alkalmazásának első néhány hónapjában a szabályosan ismétlődő megvonásos vérzések közötti időszakokban rendszertelen (pecsételő vagy áttöréses) vérzés jelentkezhet. Lehetséges, hogy emiatt tisztasági betétet kell viselnie, azonban továbbra is az előírt módon folytassa a tabletták szedését. Amint szervezete alkalmazkodott a gyógyszer hatásaihoz, a rendszertelen vérzés is megszűnik (rendszerint 3 csomag felhasználása után). Ha a vérzés makacsul fennáll, erősödik vagy újból jelentkezik, forduljon orvoshoz."


Rám az utolsó mondat igaz, de nincs időm dokihoz menni,SZÓ SZERINT!!!!


Milyen következmények lehetnek ebből???

2013. ápr. 15. 19:27
 9/10 A kérdező kommentje:

Én is szedtem fel, nem is keveset a Lindynette-től!!

Kereken 18 kg-ot!!! lement belőle 14...

Nem értem minek írták ki pont ezt nekem, amikor direkt mondtam az (előző) dokimnak h hajlamos vagyok a hízásra, és olyat írjon ki ami jó... Ehelyett?? Mindenkitől csak azt a visszajelzést kapom h NEM KEVESET szedett fel!

2013. ápr. 15. 19:31
 10/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok, én is Lindynette-et szedtem, de nem lett tőle semmi bajom. A barátnőm szintúgy. Sajnos ha valaki elkezd fogamzásgátlót szedni, akkor számolni kell ezekkel :(
2013. ápr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!