Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tudom megkérni a nőgyógyá...

Hogy tudom megkérni a nőgyógyászt, hogy vágja át a szűzhártyámat?

Figyelt kérdés
Hogy megy egy ilyen "műtét" nagyon fájdalmas?Vagy érzéstelenítenek?
2009. szept. 23. 23:11
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
63%
Mi a szent szarnak akarod átvágatni? Amúgy - ha csinálnak is ilyet, ami nem biztos -, tutira nem altatásban, nem olyan fájdalmas az. Sok milliárd nő túlélte már a szüzessége elvesztését, te miért nem? :/
2009. szept. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
50%

fordulj a Puruttya rendelőben, dr.P-hez, ő biztosan tudni fogja, h mit kell csinálni.

mondd, h én küldtelek. :)

2009. szept. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
88%
Mi van????Ne viccelj már miért akarod?.Én olyan büszke voltam mikor odaadtam az első szerelmemnek.Ő is büszke volt,hogy neki én voltam az első.18L.
2009. szept. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
azért kérdezem,mert lassan 20 vagyok,és esélyem sincs rá,hogy valaha is legyen valakim...ez hosszú történet,lényge hogy ezért érdekel!
2009. szept. 23. 23:26
 5/44 anonim ***** válasza:
80%

Ráérünk, mondd a hosszú történetet!

Amúgymeg átszakíthatod egy műfasszal is.

2009. szept. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
69%

Lassan 20évesen ennyi ésszel szabadlábon...

Azt nem hallottad még lassan 20évesen, hogy nem az fáj, hogy átszakad, hanem, hogy még nem vagy teljesen kitágulva, vagy nem vagy teljesen nedves? És azt nem hallottad még majdnem 20évesen, hogy mert nincs szűzhártyád (pl lovaglás közben átszakad), attól még ugyanúgy szűz maradsz? És nem éred fel ésszel majdnem 20évesen, hogy ezt nőgyógyász nyomós indok nélkül nem csinálja meg?

2009. szept. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom, h te hány éves vagy, de úgy emlékszem, h 8.-ban

már van felvilágosítás, és biosz óra.

Ha még egyik sem volt neked, akkor elmondanám, h ha egy férfi behatol a vaginádba, akkor nem lyukaszt ki semmit, és az egy idő után "elkopik". Tehát az első aktusnál nem attól vérzel, h kilyukadt a szűzhártyád, hanem azért, mert a hüvelyed tágul nem megszokott nagyságúra.

Amúgy hány éves is vagy? xD

2009. szept. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
92%

Tudomásom szerint ilyet nem csinálnak, csak akkor, ha valami rendellenesség történt a szüzesség szokványos úton történő elvesztésekor.

Nyugodj meg, van két olyan barátnőm is, aki 24 éves korukig vártak a dologgal, mégsem törték ilyenen a fejüket! Nyugi, nem lesz ciki akkor sem, ha később találsz valakit! Ha szeret az illető, lehet, hogy még örülni is fog! De az biztos, hogy ha először csodálkozik is, amikor megmondod, nem fog akkora ügyet csinálni belőle. hoyg ebből Neked bajod legyen!

2009. szept. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

Mindegy,volt felvilágsító órám,igen köszönöm!Amúgy meg nagyon el vagyok keseredve,mert nincsen senkim,és nincs is rá esélyem,ugyanis van egy "szépséghibám" ami miatt nem barátkoznak velem,és önbizalmam nincs,barátaim se sok,zárkózott is vagyok...szóval esélytelen.

Ja,és nem érdekel,hogy elméletben még szűz maradok,az legyen a lelkiismeretem baja,de fizikailag ne legyen ott,hogy ne legyen egész életemben gondom vele!

2009. szept. 23. 23:36
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg milyen gondot okoz neked az ép szűzhártyád? Úgy értem, fizikailag.
2009. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!