Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sába intim mosakodó, sok...

Sába intim mosakodó, sok rosszat olvastam róla itt a fórumon, nem merem elkezdeni. Vélemények? Beválik? Jogos az aggodalmam? Félek, h csak rosszabb lesz a fertőzésem.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 22:08
 1/5 anonim válasza:
Ha fertőzésed van, azon nem segít az intim lemosó.. irány az orvos.
2013. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utálom az ilyen kommenteket. Nem orvosi beutalóra van szükségem, hanem a fenti kérdéssel kapcsolatos válaszra. Csak, hogy tudd, fél éve nem sikerült meggyógyulnom, több mint százezezret költöttem magándokira és gyógyszerekre.
2013. ápr. 16. 21:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Elmentem egy másik orvoshoz, ő ajánlott lemosót.
2013. ápr. 16. 21:17
 4/5 anonim válasza:
Bocs, nem tudtam, hogy ez a helyzet.. Milyen fertőzésed van? Fura, hogy ennyi ideig nem tudták kikezelni. Én ezt a lemosót használom jó ideje, főleg mikor menstruálok. Tudom, hogy már félsz, hogy mi lesz, de próbálj ne aggódni, használd és meglátod mi lesz. Ártani nem árt.
2013. ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Streptococcus agalactiaem van. Egy doki sem vett kenetmintát. Húsvétkor annyira rosszul lettem, hogy kórház lett a vége. Ott egy ügyeletes orvos vett mintát, kitenyésztették, és ott derült ki, hogy mi a baj. Plusz a sok félrekezelés miatt, egyáltalán nincs hüvelyflórám :/ Szóval azt most 2 adag floagynnel pótoljuk, emellett antibio, és azután mensi előtt és után is mindig kell 1 napig hüvelyvisszaállítót használnom. Amiért ennyire bal.aszok voltak a dokik, méhszájsebem lett, és amint tünetmentes leszek, megyek fagyasztásra. Pedig még nem is szültem, de nagyon rossza a helyzet. :/
2013. ápr. 17. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!