Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menstruációm?

Mitől késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

10 napja késik, előző hónapban is késett, és alig volt vérzésem de nem nagyon tulajdonítottam neki figyelmet.

Utánaolvastam, hogy miktől késhet, viszont nem igazán igaz rám egyik sem...

Stresszelni nem szoktam az átlagnál többet, fogyózni most ugyan fogyózom, de nem rég kezdtem, kb. azzal egyidőbe hogy meg kellett volna jönnie, szóval nem hiszem hogy az egyből hatást gyakorolt volna rá.


Tesztelni nem teszteltem, most akarok, de nem tartom túl valószínűnek, ugyanis védekezünk, mindig ellenőrizzük az óvszert, esetleg egyetlen esettől lehetek terhes, amikor is a párommal együtt fürödtünk és "szórakoztunk" és Ő beleélvezett a kádba, de tudomásom szerint vízben, ami ráadásul meleg és habfürdős pár másodperc alatt meghalnak a spermák...


Természetesen most ezen az egészen is stresszelek, ami gondolom még rá is tesz egy lapáttal.


Nem kérek bántó válaszokat, nem tizenéves, nem védekező, felelőtlen tinédzser vagyok...


Köszönöm!



2013. ápr. 16. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont így voltam én is két és fél évvel ezelőtt. Védekeztünk, kimaradt egy hónap, illetve csúszott 2 hetet. Akkor volt egy minimális vérzés, a következő hónap kimaradt, de görcsöltem, barnáztam. .........Most megyünk beiratkozni az oviba :-D

Én is csak pislogtam mint a luki nyúl hogy hogy történhetett meg, védekeztünk mi is. Mire dokihoz jutottam, 12 hetes volt a pici.8 és fél év van a 2 lányom között..

2013. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Hat azt hiszem most nagyon nem nyugtattal meg....:)

Nem tervezzuk egyenlore a babat,ahhoz meg fiatalnak erzem magam...es eretlennek is...Minden esetre veszek ma egy tesztet...

Koszonom a valaszod!:)

2013. ápr. 16. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!