Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi ideig normális a...

Mennyi ideig normális a viszkető érzés a hüvelybemenetnél?

Figyelt kérdés
Szemölccsel kezeltek, kb 3 hétig condyline-nal, majd mikor a nőgyógyász úgy döntött, hogy ez nem az ő területe és elmentem egy bőrgyógyászhoz, ő azt mondta már meggyógyultam. A kezelés helye még látszódott és ezt ő mint utókezelésként lekente folyékony nitrogénnel. Pár napig viszketett, aztán már csak akkor ha hozzáértem valahogy (pl. wc papír, vagy zuhanyzás). Egyelőre még nem gyanakodnék egyéb nemi problémára folyásom sincs, inkább úgy gondolom, hogy kiszáradt az a terület. Normális ez a viszketés még? Mit lehetne rá használni? Attól tartok a sudocreme (a bőrgyógyász ajánlotta) mivel hámosít, talán már nem jó ötlet. Physiogelt ajánlottak, ismeri ezt valaki?

2013. ápr. 16. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Körömvirágkrém? Nálam ez bevált.
2013. ápr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cikatridina is jó lehet erre. Ez is hámosít, de kifejezetten hüvelykúp.
2013. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Éppen ez utóbbit próbáltam ki. Két hete használom és ha nem kenem be magam akkor viszket, viszont ha bekenem akkor minden tökéletes. Remélem ez normális még, de inkább múlna már...
2013. ápr. 29. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!