Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális tejsavas irrigálás...

Normális tejsavas irrigálás után (gyógyszertári tejsav előírt hígítása) csípő-égető érzés?

Figyelt kérdés
Már a 4. alkalommal csináltam (hüvelygomba miatt), először semmit nem tapasztaltam, utóbbi 3x pedig ezt az érzést. Első alkalom után folyásom sem volt, de a 2. 3. után volt, nem sok, de akkor is volt. Nektek mi a tapasztalatotok?
2010. aug. 6. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
ha elmentél volna a hüvelyfertőzéseddel dokihoz tudnád, hogy nem szabad fertőzés alatt irrigálni, mert csak elfeded a tüneteket, + a vízsugár beljebb mossa a méhedbe a kórokozókat...gratulálok
2010. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál képzeld, canesten kombival, a viszketés elmúlt de a folyás nem. A doki írt Dermyc 150mg-ot, nem változott a folyás mennyisége. A neten ajánlotta egy doki ezt az irrigálást. Ezért próbáltam ki. Jövőhéten megyek rákszűrésre, akkor megvizsgál újból.

Csak azt nem értem miért kell bunkóznod?

2010. aug. 6. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert igaza van. Bármit írnak neten "orvosok". Én is kiadhatnám magam orvosnak, nem tudnád ellenőrizni.
2010. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként nem normális, akkor csíp/éget, ha gyulladt a hüvely.
2010. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


Azért itt talán nem kamu orvosok irkálnak.

De köszi a választ...

2010. aug. 6. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!