Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van, h a hasam legaljáná...

Mitől van, h a hasam legaljánál, a szeméremcsont felett állandó mocorgást/kortyogást érzek/hallok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 10:09
 1/5 anonim válasza:
Az említett terület felé akad egypár belső szervünk, úgy mint gyomor meg belek meg mirigyek. S azok bizony néha kívülről is hallható tevékenységet folytatnak: igyekeznek megemészteni, lebontani és a véráramba juttatni az általad elfogyasztott táplálékot, illetve annak hasznos összetevőit, míg a salakanyagokat lefelé küldik. Ennek a folyamatnak a jellemzői (milyen gyorsan halad, mennyire hangos stb.) pedig főleg attól függenek, milyen az egészségi állapotod, és hogy mit ettél. Mindez teljesen normális jelenség, de ha úgy éreznéd, hogy valami mégsem stimmel arrafelé, akkor legjobb, ha felkeresed a háziorvosodat.
2009. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na de ez itt egészen lent van, ahol maximum a húgyhólyag, méh helyezkedik el és esetleg belek. A gyomor egy jó 20 centivel feljebb van. Köszi azért.
2009. szept. 24. 10:38
 3/5 anonim ***** válasza:
ma reggel pont nekemis ilyen volt, kb 2 percig tartott..:D sztem azok a belek hangjai...ott is vannak belek, ráadásul nekem akkor pont wcre kellett mennem..:)
2009. szept. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Első vagyok. Hát bocs, a "szeméremcsont felett" elég tág fogalom, gondoltam, még a gyomor is beletartozik, de akkor a gyomrot-mirigyeket visszavonom, maradnak a belek (beleértve a húgyhólyagot is). :)
2009. szept. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van :) A szeméremcsont felett KÖZVETLENÜL a helyes megfogalmazás.
2009. szept. 24. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!