Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a 35. héten a szemére...

Normális a 35. héten a szeméremcsont, szeméremtájék körüli fájdalom?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdődött, holnap töltöm a 35. hetet. Amúgy is már kb. 1 hónapja összevissza nyom meg szúr odalenn; néha csak úgy tudok menni, mintha tojáson lépkednék, de most még ez is....a méhnyak meg van rövidülve már 1 hónapja legalább, 1 ujjnyira. az orvos azt mondta (2 hete), hogy szte ezek a szúrások stb nem aggasztóak, mert biztos ideget nyom stb. de néha már tényleg úgy érzem, főleg esténként, hogy hirtelen csak úgy kizuttyan mindjárt belőlem.....ma kérek időpontot a dokihoz amúgy.

nekem ez fura, mert az első terhességemnél nem volt semmi ilyen bajom, persze akkor sokkal többet pihentem, most alig tudok a 2,5 éves kislányom mellett....


2011. júl. 28. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

nálam is ez van 3hete doki nincs azt olvastam valahol hogy próbáljunk :) pihenni és összezárt lábbal ülni ne kiterpesztve most is itt ülök a gépnél majd be..arok

és a lábam úrinősen át van rakva egymáson elég hülyén néz ki de egy darabig jó.

27.hkm

2011. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ja és valami olyasmi volt még hogy meglágyulnak a csontok hogy könnyen átférjen a baba feje.elsőnél nekem sem volt ilyen

de rosszabb esetben szüléskor szétnyílhat a csont és majd a doki eldönti hogy ilyenkor lehet-e a normál szülés.

hát remélem nekem is mond majd valamit de most sütteti a hasát

2011. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, a szeméremcsontod közepén lévő ízület lazul. Vagy a baba feje nyomja már, vagy a progeszteron lazítja.

Használ, ha pl. állás közben nem csak az egyik lábadra nehezedsz, ha páros lábbal szállsz ki az autóból, ágyból, ha fekszel és fordulsz, aludj párnával a lábad között, mindkét lábadat egyszerre mozdítsd, szóval a lényeg a s

zimmetria és az egyensúly. Nálam ez bevált, plusz a kalcium és a magnézium szedése, sokat szenvedtem vele, már a 15 héten kezdődött nálam ez a fájdalom, 1-2 hétig tartott, hetekre elmúlt, majd visszajött.


40+3 h km

2011. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia,


szintén ugyanezt érzem, én is betöltöttem a 35. hetet, 2. baba :).


Néha olyan érzés, mintha mindjárt mennél szülni, nem? Mármint annyira feszít lent, hogy attól tartok fájások nélkül megyünk szülni...

Sajnos nem tudom, hogy a méhszájam hol tart (jobb is nem tudni, tuti tiszta ideg lennék), valószínű, hogy már ki is nyíltam és meg is rövidült a méhnyak, de most már nem aggódom, úgyis jöhet a baba nemsokára.


Ami még nagyon rossz, hogy néha nagyon megüti a méhszájamat (fejjel, kézzel), néha harántba fordul, és nagyon mocorog, elsőnél nem volt ilyen gond, most igen, megfordulni se tudok az ágyban.

Szóval szerintem normális, én is úgy érzem, hogy szétcsúsznak a csontjaim, no meg a frontok... nagyon megérzem!

kitartás, már nem sok van hátra :) üdv: 14 hós anyukája, 35 hkm

2011. júl. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek! utolsó, mintha csak leírtad volna, mit érzek. :)

jhéten szerdán megyek a dokihoz....

mindenkienk könnyű szülést! :)

2011. júl. 29. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!