Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdemes biorezonanciás kezelés...

Érdemes biorezonanciás kezeléssel menstruációs problémákat gyógyítani? Hatásos

Figyelt kérdés
Candida és menstruációs zavar kezelésére bioezonanciára járok, próbálta már valaki, hatásos?Mik a tapasztalataitok?
2009. szept. 24. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Röviden tömören , az egész egy nagy kamu na meg persze felesleges pénzköltés . Menjél rendes orvoshoz.
2009. szept. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is inkább orvoshoz fordulnék a helyedben, bár aki nagyon hisz benne, annak használhat, de szerintem ez CSAK placebo hatás. Ha tényleg hatna, már régen nem gyógyszerekkel, diétával, műtétekkel gyógyítanák a betegségeket, csak beülnénk néhány ilyen biorezonanciás kezelésre egy rakat pénzért és hipp-hopp nem is lenne semmi bajunk.

Summa summarum, fordulj minél előbb orvoshoz!

2009. szept. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, ezt a biorezonanciás terápiát a NASA fejlesztette ki, és használta saját célra. Én kb. 2 éve voltam ilyen vizsgálaton, és teljesen pontos diagnózist állapítottak meg, sőt kitértek a sajátos személyiségjegyekre is, azt kell mondjam, olyan jellemzést kaptam, ami engem is meglepett, mert teljesen igaz volt. Bár mai napig kételkedek eben a módszerben, lényeg a lényeg, akkor segített nekem nagyon sokat. Jah és gondoljunk csak bele, mi lenne a gyógyszeriparral, ha mindent biorezonanciával gyógyítanának? Valszeg csődbe mennének... ugyan melyik gyártó engedné meg magának? Egyik sem... Nekik ebből rengeteg hasznuk van, Lenke erre hívja fel a figyelmet. Az ő módszerében pedig 100%-osan hiszek, sztem érdemes lenne erre a módszerre több figyelmet fordítanod.
2009. szept. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!