Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem jött meg és nemsokára...

Még nem jött meg és nemsokára osztálykirándulásra megyünk, lehet majd fürödni is, és mi van ha pont akkor jön meg először?

Figyelt kérdés
Tehát 14 éves vagyok, még nem jött meg. 1 hónap múlva osztálykirándulás(igaz addig még megjöhet), de mi van ha akkor jön meg és nem tudok bemenni a vízbe..akkormit csináljak, ki lehet próbálni a tampont vagy nem ajánlott? Légyszi segítsetek!

2013. ápr. 17. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Mekkora ennek az esélye szerinted? Amúgy mi lenne, persze, felteszel egy tampont aztán kész. Ha ezen aggódsz, akkor vegyél egy lottót is, és kezdj el gondolkodni, mire költöd a milliókat!
2013. ápr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Először is ne pánikolj! Én is ugyanígy voltam vele 14 évesen (most 18), nagyon féltem hogy mikor fog megjönni. A lényeg hogy legyen nálad mindig egy kis neszeszer, abban betét, zsepi és esetleg váltás bugyi, és vegyél OB mini tampont. Ezt biztonságosan használhatod már az elsőnél is. :)
2013. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Amíg nem menstruálsz, nyugodtan fürödhetsz. Viszont menstruáció nélkül TILOS tampont használni!!!
2013. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

előfordulhat,mert sok lánynak fontos eseményekkor jön meg először. egyik osztálytársamnak is a tavalyi tábor első napján jött meg,a másik osztályban a lánynak a tábor közepén.viszont sok olyat ismerek,akinek éppen "más dolga volt",amikor megjött először(nekem is).


viszont nálad ennek kicsi az esélye,de nem lehetetlen.

2013. ápr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
AZért általában van előre jele, pl barna folyás. A másik nem úgy jön meg általában hogy elönt rögötn. ha semmi jele nyugodtan strandolj. A tampont amugy is tilos akkor használni amikor nincs meg, csak felsértenéd a hüvelyed na meg ugy végképp enhéz lenne felrakni. Vigyél magaddal betétet és ha épp akkor meg van nem fogsz fürdeni. Ilyen a nők sorsa sokszor nem jókor van meg.
2013. ápr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21%
nekem nem volt előtte barna folyásom és akiket ismerek,egyiknek sem. csak annyi hogy a szokásos jelek megváltoztak. pl hirtelen növekedés,hízás,folyás ragacsosabb(több vagy krémesebb),néha mellméret is változik,ilyenek.
2013. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!