Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Depressziós vagyok már hónapok...

Depressziós vagyok már hónapok óta. Fel szeretném venni olyan emberekkel a kapcsolatot akik ugyanebben a helyzetben vannak. Sikerülni fog?

Figyelt kérdés
[link] ez sajnos egy betegség amitől már mindennap sírok és nem tudok boldog lenni. Az osztályomban nem akarnak elfogadni utálom magam a:( szőr kisebb nagyobb részeken,de megjelenik erősebben egy átlagosnál :( Nem tudom mit csináljak kapom a folytonos megjegyzéseket úgy látom nincs értelme így az életemnek egyszerűen nem tudom magam igy elfogadni,senki nem szeret és nem is foglalkozik velem. Szeretetet valoszinű hogy óvódás koromban kaptam utoljára... Volt már valaki ilyen helyzetben ? 17/L
2009. szept. 24. 16:41
 1/5 A kérdező kommentje:
de bárki irhat :)most jól jönne egy kis vigasz
2009. szept. 24. 16:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Endokrinológusnál már voltál? Lehet, hogy tud segíteni.
2009. szept. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem de elfogok menni mert muszáj lesz ha többet tudsz irj nagyon fontos lenne !!:)
2009. szept. 24. 16:51
 4/5 anonim válasza:

szia!

Én privit írtam neked! :)

2009. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de jó köszönöm !!!!:)
2009. szept. 24. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!