Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem csak én vagyok ennyire...

Nem csak én vagyok ennyire depressziós, levert, szomorú, ideges, nyűgös, ingerlékeny mikor megjön ugye?

Figyelt kérdés

hihetetlen.

mindennap sirok ilyenkor.


2009. jan. 22. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem csak te, sokan vannak így vele. Szerencsére én nem, engem csak az zavar nagyon, hogy az első napon görcsölni szokott a hasam.
2009. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
arról nem is beszélve
2009. jan. 22. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi nők sokan vagyunk igy ezzel.Olyankor mindig azon gondolkodom milyen jó ebböl a szempontból a férfiaknak...De változo mindenkinél,van aki a fájdalomtol elájul,rosszul lesz,feszültebb meg amiket te soroltál.Ha tudnám hogy létezik olyan szer vagy injekcio ami végleg elmulasztaná,én állnék a sor elején érte annyira utálom magam olyankor. :s
2009. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csak Te..sokan vagyunk ezzel így..mind amit írtál igaz, sajnos. Annyit mond valaki, hogy bikkmakk:) vagy csúnyán néz, és már bömbizek is, bár ez Neked nem vigasz. Van növényi nyugtató, kis lapos fémdobozkában lehet kapni Rossmannban meg gyógyszertárban, elég furi szaga van, de jó, esetleg olyat nem próbáltál még? Ha érdekel megkeresem a nevét. Mert a görcsoldó stb. azt gondolom már végigzongoráztad, ahogy mindannyian.
2009. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

én már mindent probáltam.

énis azt mondják hog bu és már sírok.

2009. jan. 23. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam, amiket én próbáltam, egyik: Woris Nervenpflege (120 db) (Olyan béna a Rossmann oldal, hogy nem lehet linket levenni, csak a főoldalról (vagy nekem nem megy), kis fehér-zöld, lapos, kerek fémdobozban van) amit írtam fentebb, növényi nyugtató. A másik pedig, az a neve, hogy Melisana Klosterfrau, az pedig növénykivonat, citromfű meg sok más, kis üvegben van, gyógynövényes boltokban lehet kapni.

Ha ismered őket, akkor felejtős, de hátha segítek vele, Neked vagy másnak:)

2009. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nyugi én az vagyok mindig...
2010. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!