Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az isten van már?

Mi az isten van már?

Figyelt kérdés

Kb 11 éves koromban jött meg először, sosem volt rendszeres. Volt amikor 1-2 hónap kimaradt, de ez normális. Viszont nekem volt olyan, hogy több hétig is megvolt, vagy 2 hónapnál több ideig nem volt meg de nem szóltam senkinek erről. Most ott tartok, hogy kb 2 hetente jön meg és bőven tovább tart 1 hétnél. Most múlt el kb 2 hete (1 hétnél tovább tartott, de csak ilyen barnás cucc volt az utolsó 3-4 nap), erre ma délelőtt minden jel nélkül megjött. Reggel voltam vc-n meg ilyenek de semmi nem volt, aztán vagy 20 perce éreztem, hogy valami folyik. Nem annyira, de inkább világos piros. Járok endokrinológiára (nem ezért) és voltam már alhasi UH-n és volt valami, de gondolom nem vészes mert egyik orvos sem mondott rá semmit. De most már kezdtem rohadtul unni ezt az egészet. Már elegem van a nőkből meg a női testből. Hányingerem van ettől a dologtól. Szerintetek már meg mitől lehet ez? Normális egyáltalán? Orvoshoz ezzel biztos nem megyek, még ha beledöglök sem. Majd nőgyógyászhoz akkor megyek ha terhes akarok lenni, de nem akarok! Tudom, hogy nem vagytok orvosok de ha valaki tudna valamit mondani ezzel kapcsolatban (azon kívül, hogy menjek orvoshoz) azt nagyon megköszönnném!

16/L


2013. ápr. 20. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem fog tetszeni a válaszom, de: húzd el a beledet orvoshoz. Már régen meg kellett volna tenned, és ha nem is komoly a bajod, legfeljebb kapsz rá fogamzásgátlót, ami - amellett, hogy van egy csomó pozitív hatása még - beállítja a menzeszedet is...
2013. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hormonproblémád lehet, amin csak orvos tud segíteni. Elhiszem, hogy nem szeretnél nőgyógyászhoz menni, de ezt mindenképpen orvosolni kell, ha a későbbiekben szeretnél gyereket, akkor mindenképp. Most nem akarsz, korai is lenne, de mi van akkor, ha ez a mostani problémád kihatással lesz a 10 évvel későbbi dolgokra. Erre gondolj, és bármilyen kellemetlen menj orvoshoz! Beszélj erről anyukáddal, keressetek egy magánnőgyógyászt, hidd el, sokkal másképp fog veled foglalkozni, mint egy SZTK-s.
2013. ápr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Milyen pozitív hatások?

Még mindig nem akarok nőgyógyászhoz menni. Engem senki ne nézegessen ott, főleg egy idegen. Tudom, olyan nekik az emberi test, mint egy szakácsnak a fakanál.

Egyébként én inkább örökbe fogadnék. Nem akarok saját gyereket.

2013. ápr. 20. 10:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha kijelented, hogy orvoshoz nem mész, akkor mit vársz látatlanban idegen internetes fórumozóktól? Itt nem tud senki segíteni!
2013. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Növekedik a melled, megoldódnak a bőrproblémák, rendszeres menzesz, lassabban és gyengébben nőhet tőle a szőrzet ( rengeteg barátnőmnél volt ilyen hatása ), csökkenti a menzesz idejét, és vérzékenységét, valamint csökken tőle a hasi görcs mértéke és még sorolhatnám. Természetesen negatív hatásai is vannak, de minek nincsenek? Menj el orvoshoz, nagyobb bajod lesz belőle, ha otthon maradsz.
2013. ápr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem szokott fájni a hasam.

Milyen bajom lehet, ha nem megyek el?

2013. ápr. 20. 11:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Endokrinológusnak legalább mondtad?Lehet azzal van összefüggésbe amivel már most is jársz hozzá.
2013. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt egy nőgyógyász doktornő írta:

""Rendszertelenül menstruáló nőknek fogamzásgátlót adni MŰHIBA!" - Ezt sok évvel ezelőtt határozta meg az Országos Szülészeti - Nőgyógyászati Intézet. A fogamzásgátló nem a rendellenességet szünteti meg - ami abból áll, hogy a hormon rendszere elégtelenül működik - hanem becsapja a pacienst, mert VÉRZÉST INDUKÁL 28 naponta, ami azonban nem menstruáció, hanem megvonásos vérzés, és ez a beavatkozás az eredeti rendellenességet: a hormon rendszer hibáját még tovább rontja. Eredménye: amikor gyereket szeretne, még inkább nem lesz menstruációja.

A rosszul működő hormonrendszert nem elfojtani kell még jobban, hanem kijavítani! Ez persze sokkal nehezebb feladat, mint odalökni egy fogamzásgátló receptet, és ezzel becsapni a beteget! "

2013. ápr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!