Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan pisiljek a WC-be úgy,...

Hogyan pisiljek a WC-be úgy, hogy ne csurogjon annyira? Nagyon gáz, hogy ha valaki ismerős bejön és azt hallgatja, hogy milyen hangosan megy. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
nem Fake!Hülyék kíméljenek!Nem tudtam, hogy hova írjam!

2012. szept. 3. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fajanszra pisilsz és nem a lefolyó részbe, akkor nem hallatszik. :)
2012. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Előttem szólónak igaza van.
2012. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? :D Mindenki pisil, sőt kakil is...ebben mi lenne a gáz?
2012. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Lány, vagy fiú?

Én a wc-nek minél inkább az oldalára szoktam, hogy a beesési szöge minél kisebb legyen. Így a hanghatás is kisebb. Vagy ha lehet, annak a résznek az oldalát célzom, amiben a víz áll...

2012. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Én csaj létemre ezt alkalmazom:


1. Az a wc-típus, amiben egyből bele a vízben, nincs kis perem hogy ott megálljon: fészeképítési technika. Nagyobb adag wc papír letépése, jól összegyűrni, beledobni a vízben, azon jól elterül és tompítja a hangot.


2. Az a wc-típus ahol van perem és csak a lehúzással megy általában a vízbe a produktum: csak egy pici wc papírt dobok bele a wc-be, ott ahova érkezik a dolog, de nem összegyűrve, hanem normálisan kocka-négyzet alakjában.


Ha meg gyorsan túl akarsz rajta esni hát nyomjaaaaad!

2012. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
WC Papírt teszek a wc-be és arra pisilek, szinte hangtalan. :-)
2012. szept. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó!Nagyon köszönöm a választ!18/L
2012. szept. 3. 16:28
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem értem miért tartják sokan cikinek azt, ami alapvető emberi szükséglet, és a világ legtermészetesebb dolga!!!
2012. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Azért, mert olyan intimitás, aminek sem a hangja, sem a látványa nem tartozik másra. Hogy van, akit ez az egész nem érdekel, az egy dolog. Másokat meg zavar. De megnyugtatlak, nem attól lesz szörnyű hely a világ, hogy van, aki szégyelli, ha kihallatszik a wc-ből a zaj...
2012. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én például élvezem hogy zubog a vízesés.Semmi gázos nincs benne.
2012. szept. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!