Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz után menstruáció mikor?

Abortusz után menstruáció mikor?

Figyelt kérdés
Tegnap volt abortuszom, de a doki semmit nem magyarázott el. Ab után a menstruáció hogy zajlik? Tegnap műtét után egy nagy vértócsára ébredtem, azóta semmi. Ez baj? Mikor kell majd megjönnie?
2013. ápr. 20. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
21
2013. ápr. 22. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem tudom, hogy milyen háttérel rendelkezel, hogy erre a megoldásre kellett vetemedned.. Én nem voltam ilyenen de nem is szeretnék, de szerintem az a legésszerűbb megoldás ha felkeresed az orvosod elmondod neki mit tapasztaltál és felteszed a kérdéseidet..
2013. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Adi78 ***** válasza:
Erre nincs szabály. A lényeg, hogy ne lepődj meg, ha nem jelentkezik az általad megszokott időben, csak 1-2 hetet késve. Az abortusz alkalmával rendesen "lekaparják" a méhnyálkahártyádat, aminek hosszabb időre van szüksége a regenerálódásra.
2013. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!