Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez PMS vagy valami komoly?...

Ez PMS vagy valami komoly? Mert elég ijesztő!

Figyelt kérdés

Holnapután kellene megjönnie és kb 2-3 napja folyamatosan mindnen bajom van, fájó égető érzést érzek a hasamban, fáj/feszít szintén a hasam nagy WCzés, erőlködés közben, megváltozik ennek a gyakorisága (szorulásom lesz v megy a hasam) és puffadok, néha hányingerem is van.


Beütöttem ezeket a Googléba kíváncsiságból és olyanokat adott ki rá mint vastagbél/végbélrák, polip, fekély, bélgyulladás stb.

Hát ez eléggé megijesztett.. Van okom ettől tartani v ez csak a PMS?

(17 éves vagyok amúgy)


2013. ápr. 22. 04:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Na ebből is az a tanulság, hogy inkább orvost kell kérdezni, pl. egy rendes orvosi weboldalon, mint magadtól találgatni, és feleslegesen stresszelni magad.


[link]


Ha tőle kérdezel, jobban jársz, és nem kell feleslegesen idegeskedned.

2013. ápr. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet PMS, de a helyedben én is inkább utánakérdeznék szakértőtől is. Amúgy nekem is szoktak lenni hasonló tüneteim, ma-holnap kell megjönnie, de már 3-4 napja fájdogál a hasam itt-ott, felpuffad, mellfeszülést is tapasztalok, és e mellett világvége hangulatom van.
2013. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, írok is egy levelet az első által linkelt orvosnak, aztán majd meglátjuk! Köszönöm szépen mégegyszer! :)
2013. ápr. 22. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!