Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek valami komoly...

Szerintetek valami komoly bajom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok! jövőhéten megyek nődokihoz vissza,5 hónapja voltam akkor p2 lett az eredményem.és azt írták oda hogy hpv gyanú. a doki azt mondta hogy a gyanú az lehetett gyulladás miatt is, írt fel kúpot és azt mondta fél év múlva ismét menjek szűrésre.szerintetek súlyosbodhatott a p2? nagyon félek.

ráadásul pár napja észrevetetem tisztálkodás közben ott fent hogy méhszájam( az a golyó alakú , lehet nem úgy hívják) ami eddig sima szokott most az egyik oldalon olyan mintha sbes lenne vagy ilyen mélyedés van rajta.

lehet méhszájsebem van ? vagy csak megsértettem valamivel?vagy valami komolyabb baj ? mi van ha rákos vagy ? nagyon megijedtem..

köszi a válaszokat



2013. febr. 10. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyira nagyon komoly bajod biztosan nincsen. Hiszen pont azért nem egy v múlva kellett visszamenned, hanem fél év után. Hogy ha kialakulóban van vmi, akkor még időben elkapják.

A méhnyakrák elég lassan alakul ki, ezért is van az, hogy eredményes a szűrés.

Amit érzel, az meg szerintem a méhszájad. Mármint a "félgömbön" van ugye egy lyuk, azt érezheted.

[link]

2013. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! viszont ott a félgömbön olyan mintha a pici kis lyuk mellett érezném ezt a részt.és ilyen redős.de úgy tudom a méhszájseb nem érezhető.akkor mi lehet ?
2013. febr. 10. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom:) De ne taperold magad, úgy is mindjárt megnéz a doki. Nyugi:)
2013. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!