Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom felhelyezni a mini...

Nem tudom felhelyezni a mini tampont. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, az osztálytársaim is használják már a tampont és én is szeretném mivel sokkal komforotssabb, de hiába próbálkozom, csak kábé a tampon 3/4 megy be és az is úgy, hogy nagyon csíp. Próbáltam már guggolva, a kád szélére felállva az egyik lábammal, még hátulról is, de nem tudom jobban feltolni. Csíp nagyon. Mit csináljak? Csak én vagyok ilyen ultrabéna? És el is vagyok lazulva + erősen megvan a vérzésem, tényleg nem tudom, mi lehet a baj.
2013. ápr. 22. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem kellene erőltetni! Vagy ha mindenképp ragaszkodsz hozzá, akkor használj pici babaolajat.
2013. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet erősebb a szűzhártyád és nem is jó neked a tampon akkor, de lehet hogy egyenesen felfelé nyomod, hátra ferdén felfele kell, úgy 45 fokban.
2013. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csíp, akkor nem elég nedves a hüvelyed, így viszont jobb ha hanyagolod a tampont.
2013. ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztosan nincs valami fertőzésed? Nekem egyszer mikor volt akkor csípett nagyon, így nem is használtam abban az időszokban.
2013. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát remélem hogy nincs
2013. ápr. 22. 18:17
 6/6 anonim válasza:

Sokáig ez volt velem is, nem ment fel, kb. az volt a helyzet mint nálad. Fájt és egyszerűen nem ment tovább. Milyen helyzetben próbálkozol? Elsőre állva, fél lábadat pl. kádperemre téve ajánlják, de lehet guggolva, vagy fekve is próbálkozni. Nekem végülis àllva ment fel. Ha jó helyre teszed, semnit se érzel, csak felcsusszan (akár szárazon is, de úgy inkább ne próbáld). Amúgy kb. az ujjtövedig fel kellene nyomnod.

De a szűzhártyán a rés és a hártya vastagsága tényleg befolyásolja. Egyszer én feltettem de leszedni nem tudtam. Próbáltam mindenhogy, végül nőgyógyász vette le.

Szóval óvatosan, de szerintem a technikád rossz. Sok sikert!:)

2013. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!