Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hordhatok gyerekmelltartót?...

Hordhatok gyerekmelltartót? Nem fognak csúfolni?

Figyelt kérdés

Sziiasztok.!!

van egy melltartóm 65A-s csak merevítő és szivacs is van benne...és nincs nagy mellem de itthonra szoktam hordani mert kényelmes!!:$$ igazából gyerekmelltartó mert a gyerek részen volt...

csak szerintem kényelmesebb mint a topp!!._.

13/L



2013. ápr. 22. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon hordod, mégis ki csúfolna? Ha suliba is felveszed, az se fog feltűnni senkinek, és semmi ciki nincs benne, a lényeg, hogy kényelmes.
2013. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik neked, akkor hordjad.
2013. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért csúfolnának?Ha neked kényelmes,akkor nyugodtan hordd.
2013. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Aki ezért csúfol, azzal agyilag nagyon nagy baj van!
2013. ápr. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
okés,köszönöm a válaszokat!!:)
2013. ápr. 23. 19:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy gyerek vagy felnőtt melltartó. A melltartót nem az hordja, aki gyerek vagy felnőtt, hanem az, akinek szüksége van rá. Szerintem 65A-s mérettel még nem igazán van rá szükséged, de ha Te úgy érzed, hogy szükséges, kényelmes akkor hordjad. Szerintem elég sok 13 éves hord melltartót, ennyi idősen már én is hordtam (de az 80B-s volt..). Ha csúfolnának akkor maximum azért, mert még nincs rá szükséged és mégis felhúzod. De ha úgy érzed hogy kényelmes akkor hordjad!
2013. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1.) nincs külön gyerek és felnőtt melltartó.. Csak a méretek térnek el :D

2.) Az nem baj hogy szivacsos, legalább nagyobbnak néz ki a melled, ami javít az alakodon.

3.) senki nem csúfolja a másikat a melltartója miatt. :D

2013. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!