Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok, és már nőnek...

12 éves vagyok, és már nőnek a melleim. (kb 1 éve) Melltartót szeretnék hordani, de még nem akarok erről anyuval beszélni. Szerintetek top-ot hordhatok? Régebben kaptam vkitől egyet de nem nagyon hordom.

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne hordhatnál? Azért a melltartó dolgot ne siesd el, tényleg csak akkor viselj, ha szükséged van rá.
2011. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Nem siettetem, már oda is akartam írni, hogy melltartót inkább később. Először kipróbálom a top-ot.:)
2011. aug. 25. 19:17
 3/7 Softness válasza:
a top kényelmesebb is, és nyugodtan hordhatod. :)
2011. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Ez azért elég furcsa, hogy egy kamaszlány nem mer erről beszélni az anyukájával. Nincs ebben a világon semmi szégyellni való!
2011. aug. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Van olyan top is amiben van egy kis szivacs!!:)
2012. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha kicsi még a melled akkor topot hordj,ha nagyobb akkor már hordhatsz sport melltartót vagy sima melltartót.
2013. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, így már nem célszerű meztelen felsőtesttel mászkálni, legalább egy topot viselned kell ezentúl. De melltertót lehetőleg soha, csak ha tényleg meg kell tartani! :)
2016. júl. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!