Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nektek is vannak...

Lányok! Nektek is vannak kisebb nagyobb dudorok a hüvelyetekben?

Figyelt kérdés

Ha belülre nyúlok,akkor ki tudom tapintani a méhszájamat,de egy kicsit lejebb is van egy csomó szerűség,nem messze a hüvely bejárattól.

Nem fáj,nem okoz problémát,csak nem tudom,hogy ezek a "dudorok" normálisak-e.

Vagy nektek teljesen sima a méhszájtól eltekintve?


2013. ápr. 22. 22:14
 1/6 anonim válasza:
100%
szia kérdező! teljesen természetes, nyugi!:) én mikor kitapintottam a hüvelyem felső részénél egy igen nagy, kb 1 centire kiemelkedő dudort, megijedtem, és nődokihoz mentem, aki mosolyogva mondta, hogy semmi baj, minden nő más ás más, dudorok szinte mindenkiében vannak, amik a korral, idővel változhatnak is. ez természetes. viszont ha fáj, akkor az nem dudor, hanem ciszta, vagy tumor. de mint mondtad, nem fáj, tehát az csak egy egyszerű dudor :)
2013. ápr. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért érdemes lenne nőgyógyászt is megkérdezni.
2013. ápr. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes, nekem is van.
2013. ápr. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!megyek dokihoz,mert nem vagyok teljesen nyugodt,több apróbb dudor is van,ilyen hússzínű pottyok és felek nehogy nagyobb gáz legyen.ahogy benyulok mindjárt a bemenetnel vAnnak,kisebbek nagyobbak.vagy ez is normális?
2013. ápr. 23. 10:01
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ez legokosabb amit tehetsz, hogy orvoshoz mész, hiszen biztosat csak ő tud mondani ha látja miről van szó!
2013. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megint a 2. vagyok. Ha a doki azt mondja, hogy nincs gond, akkor megnyugodhatsz, de addig úgysem fogsz tudni megnyugodni. Inkább menj el feleslegesen, minthogy bármi baj legyen! Ha meg kisebb baj van, nem kell megvárni, míg nagyobb lesz.
2013. ápr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!