Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fiatal lányok! Ti mekkora...

Fiatal lányok! Ti mekkora méretű betétet használtok? átlagos, nagyobb, kisebb? vastagabb, vékonyabb? gyakoroltátok menstruáció előtt a használatát? Kort irjatok!

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyakoroltam előtte a használatát.Mivel az 1.-2. napon elég erős a vérzésem,ezért a normalnál eggyel nagyobbat használok.17 éves vagyok.
2013. márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

A menstruacio elso négy napjan a legvastagabbat,legnagyobbat hasznalok,5.,6.napon pedig vékonyat,kicsit.

Nem gyakoroltam a használatát,mert még egy ovis is rajonne magatol,hogyan kell használni.Kicsomagolod,lehuzod a ragasztos reszekrol a papírt,és raragasztod a bugyidra.Mit kell ezen gyakorolni?


Bio probiotikus betetet,Natra care betétet és Love moon anionos betétet használok.

A tobbi(Always,Carefree,Libress,Naturella) teli vannak olyan anyagokkal,amik karosak a szervezetre,az illatanyagokrol nem is beszélve.

2013. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem egy bonyolult a használat. Az hogy milyet használj attól kell hogy függjön mennyire erős a vérzésed. Tini korban gyakran erősebb és tovább tart mint majd késöbb felnött korban.
2013. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cukormanó10 válasza:

nekem majott meg az elso :)

az elejen vastag a vege fele vekony ezt anyu javasolta! :D legalabbis nekem es nemgyakorlom mert amikor eszrevettem gondolkodas nelkul beet------>kinyitom---->berakom----->anyuuu nagylany vagyook :-@ :'( 12/l

2015. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!