Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom, dolgozzak e tovább...

Nem tudom, dolgozzak e tovább vagy leszámoljak az egészségem miatt?

Figyelt kérdés
Két hete dolgozom egy gyrosos lángososnál. Napi 16 órát dolgozom. És az utóbbi 5 napban folyamatosan vérzek. elmentem dokihoz beküldtek sűrgőséggel mert fogamzásgátlót szedek, és nem kéne most véreznem. azt mondták nagyon meg van erőltetve a szervezetem. csináltak vizsgálatokat. kaptam gyógyszert és azt mondták ha két nap múlva nem múlik el akkor mesterséges kaparást kell csinálni. és hogy én döntésem de azt ajánlották hogy hagyjam ott ezt a munkahelyet mert valószínű hogy máskor is elő fog fordulni és hosszú távon ez nem egészséges.. ezen kívül a térdem is be van dagadva amit régen fizikoterápiáztak és a dokim azt mondta szívatni kellesz ha még jobban erőltetem... nem tudom mit csináljak. 24 éves vagyok ,, de a munka jól jön és kell a pénz.. jó mert helyben van falun belül a munkahelyem.. de az egészségem is féltem.. nem tudom megpróbáljak e még pár napot dolgozni vagy inkább hagyjam ? :/
2013. ápr. 23. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Hagyd ott ezt az embertelen munkát! mi az, hogy 16 órát gályázol? A körzetivel beszéld meg, a térded miatt írasd ki magad, gyógyulj. És utána mondj fel. Undorító, mit művelnek egyes munkáltatók.
2013. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a körzetimnél voltam reggel.. azt mondta nem adja még meg az alkalmasságit.. aludják még.. ha nagyon akarom akkor megadja de nem nyugodt szívvel. .csak amiatt mert ő is tudja hogy nehéz elhelyezkedni.. :/ hát sok 16 óra.. főleg hogy nem tudunk leülni egész nap.. nem csodálkoztam hogy a térdem bedagadt.. de jobban ez a vérzés ijesztett meg..
2013. ápr. 23. 15:22
 3/3 anonim ***** válasza:
24 évesen kikészítenek, akkor nem is fogsz találni mást! Tudom, hogy nehéz, nagyon nehéz, de ez nem megoldás, nem bírod. Nem lehet 16 órát állni és dolgozni, embertelen!
2013. ápr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!