Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS A legjobb barátnőm tönkret...

SOS A legjobb barátnőm tönkretesz, az egészségem megy rá, lelkileg padlón vagyok, állandóan belémrúg, és gyakran feldagad a lábam, ami miatt menni sem bírok. Mit tegyek? (Részletek lenn) SOS

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel tegnap vesztünk össze.. Az édesanyámmal elköltöznénk pár hét múlva, de a barátnőm is így van.. A táblagépem képernyője pedig megrepedt, mert a nevelőapám dühében tönkretette. Ezt azért mondtam el, mert a tegnapi vitánk során ezeket a dolgokat hozta fel, hogy biztosan csak kitaláltam, de az az érdekes, hogy ő ott volt akkor, amikor a képernyője széttört a gépnek.. A költözést pedig nem is értem, mért hozta fel, pedig ő rosszabb helyzetbe van, mint én... De nem csak ezzel példálózott... Megkérdeztem, mire akar kilyukadni, erre azt válaszolta, idézem: ,,Most kinyílt a pofád, jobban tetted volna, ha nem nyitod ki, és csendben maradsz ;) Meg velem menőzöl?? Pff.. mire fel?? xDD Csak szólok, hogy már mindenkinek elege van a nagy pofádból, és egy páran szájba akarnak b@szni, én csak előre szóltam ;) Meg valakik már kérdezik tőlem, mikor doblak ki, szóval gondolkozz.. És benyalsz annak a lánynaj ?? Szánalmas ;) Tudod mit, leszarom ;) ‘‘ Ezeket írta.. De elmondom, mielőtt kérdeznétek, hogy csak akkor nyitom ki a számat, amikor valaki bántani akar, én meg nem hagyom magam, és azt, hogy maradjak csendbe arra értette, hogy régen csendes voltam.. De nem "menőskődtem", csak mert szóbaállok valakivel, beszélgetek vele, jól elvagyunk, és ha épp a legjobb barátnőm kerül szóba, akkor mesélnek róla valamit,és ha nem jól tudják a dolgot, akkor kijavítom, de akkor se játszom az "én vagyok a nagymenő" szerepét, csak önmagamat adom... A kidobásról csak annyi, mindenkinek van rossz napja, és nem mindig tud koncentrálni, általában ezert sértődik be, meg ha éppen szekálni akar valamivel, akkor rászólok, hogy hagyja abba,de csak azért is folytatja, de emiatf akar kitenni? Szerintetek az ilyen tényleg jó barát?? A "benyalás" pedig nem szokásom, csak mert kedves vagyok valakivel, még nem nyalizok -.- De az említett pofánb@szástól nagyon félek, ha iskolába megyek, lehet hogycellenem uszítja a többieket, de nem teheti meg velem, de akkor is, mit tegyek?? :( Nagyon erős a csaj, sok barátja van, aki velem is ugyanúgy jóba van, attól tartok, hogy ellenem fordítja őket.. Természetesen szóltam édesanyámnak, de nem csak ilyen dolgokat tett.. Belerúg szó szerint hol a sípcsontomba, hol a combomba, vagy pofon vág, de a füvezést most hétvégén akarja kipróbálni... Az édesapám ismeri a szülöket, készen áll arra, hogy szóljon nekik, de még a feljelentés is megfordult a fejükbe, de az osztályfőnőkömet is felkeresték már... Lehet, hogy érzékeny vagyok es gyenge?? Sokszor volt, hogy odaadtam neki a telefonom egy hétvégére, vagy éppen az uzsonnám, vagy veszek neki épp azt, amit szeretne, tudom, hogy ez csicsk*ztatásnak számít, de félek, hogy tönkretesz, ha nem teszem azt, amit mond... Kedden lesz legközelebb iskola, mert versenyen veszek részt hétfőn.. A szüleim mondták, vegyek erőt magamon, de nem ilyen egyszerű... Terrorizál, fenyeget, hogy megöl, megveret, vagy éppen a haverjait uszítja rám, tehát vannak ezközei.. A tanárok szerint elkanyarodtam rossz útra, a kitűnő diák aki bűnt követett el szöveget kapom meg.. A barátaim, akikkel régen voltam, azok visszafogadnak szívesen, mert ismernek már.. KÉREM, CSAK NORMÁLIS VÁLASZOLÓK ÍRJANAK, KÖSZÖNÖM!! DE NAGYON KÉNE A SEGÍTSÉGETEK!! :) A helyesírási hibákért elnézést kérek, de siettem, a válaszokat előre is köszönöm :) 17/L

2013. ápr. 13. 15:08
 1/2 anonim válasza:
Van erős férfi ismerősöd? Kérd meg, h segítsen! Azt a kurv.át meg tedd már el láb alól! mégis mit képzel magáról??!!!!
2013. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Édesem, még hány ilyen lesz életed során...

Nem tartozol abba a társaságba, hagyd ott őket, és keress olyan társaságot, ahol szeretnek. Igen, csicskáztat, de haladás hogy felismerted, okos vagy, hogy legalább rájöttél.

Ez a lány nem szeret téged, rajtad éli ki a perverz kis vágyait (nem úgy szexuálisan, hanem hogy kihasznál), hogy melletted nagynak és erősnek tűnjön.

Hagyd ott, akkor legyen majd nagy a szája, mikor látja hogy új barátaid vannak (fiúkat is szerezz, megvédenek).

Túl leszel rajta, szerintem ezen minden kamaszlány átesik minimum egyszer.

2014. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!