Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek Ciszta, mindeképp fáj?

Petefészek Ciszta, mindeképp fáj?

Figyelt kérdés
Orvos egy db 3,5cm-s cisztát állapitott meg az egyik petefészkemben. Viszont nem érzek szinte semmi fájdalmat, néha kicsit szúr az alhasam, de az is elenyéző, meg egy picit érzékenyek a melleim, de szinte semmi. Ez normális? Bocs a buta kérdésért, nem hiányzik a fájdalom, meg elvileg ez nem nagy ciszta, csak furcsállom hogyhogy nem fáj, vagy ez nem mindig fáj? Csak ha valakinek volt ilyen írjon kérem! köszi!

2013. ápr. 24. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Igaz nekem sok apró van, néha kicsit szúr a hasam, mintha megjönne, de ennyi.
2013. ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a választ!
2013. ápr. 24. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem feltétlenül kell fájnia, nekem 2 éve van 8 cm-es cisztám a petefészkemen és egyáltalán nem fáj az orvos is csodálkozott pedig ekkoránál már fájnia kéne.
2013. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pont ez a bajom. Tegnap voltam dokinál, és kiderült, hogy van egy 3,5 cm-es ciszta a jobb petefészekben. Nekem sem fáj, úgy vagyok, mint te, hogy néha belenyillal egy kis fájdalom az alhasamba és picit érzékenyek a melleim, mint amikor meg akar jönni. Nálam az volt a tünet, hogy 10 napja késik kb. 2 hét múlva kell visszamennem, újra megvizsgál és akkor elvileg kapok gyógyszert.


Hát én félek egy kicsit...Olvasgatom itt a kérdéseket, van akinek több éve van cisztája. Nagyon szeretnék megszabadulni tőle, nem akarom, hogy ez a valami bennem legyen.


Te kaptál gyógyszert?


26 éves vagyok

2013. júl. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szia,bocsi,most latom csak a valaszt. igen nekem proverát kellett szednem 5 napig, utana kb 5napra megjött és elmulg a ciszta halIstennek!! veled mi a helyzet azota?kitartás!!
2013. júl. 22. 03:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Én szerdán megyek vissza a nőgyógyászhoz. Azóta volt egy normális lefolyású menstruációm, kb. 16 napot késett. Majd megírom, hogy mi volt.


Köszi a választ!

2013. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok.


Képzeld, eltűnt a ciszta: ) Nagyon örülök neki! Ha mostantól rendben is lesz a menzeszem 3 hónap múlva visszamegyek egy biztonsági vizsgálatra!


Minden jót!

2013. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!