Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha van egy hüvelyi fertőzésem,...

Ha van egy hüvelyi fertőzésem, esetleg gombám, akkor hogyha a barátom kielégít orálisan akkor azt majd 2-3 hét múlva mikor újra orálisan "szeretkezünk" elkaphatom tőle? Vagyis "visszakaphatom"?

Figyelt kérdés
2008. jún. 15. 11:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Miután kikezeltettem?
2008. jún. 15. 11:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlott orálisan sem együtt lenni, ha gombás fertőzésed van. Amúgy nagyon kellemetlen lenne a barátodnak is, mert nem nevezhető a legnagyobb jóindulattal sem kellemesnek az a szag és íz, ami olyankor van "ott"... sztem kezeld ki valamivel, amit a nőgyógyász ad, aztán hajrá :)
2008. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy semmi szaga és íze se... Barátom se olyan stílusban csinálja, h: "Te jó ég de büdös. najó megteszem a kedvéért"
2008. jún. 15. 11:29
 4/7 A kérdező kommentje:
viszont rengeteg folyásom van :S
2008. jún. 15. 11:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy. Ha beteg vagy, a közeledbe ne engedd.

És el is kapja, majd szépen visszaadja neked. Akár sokszor is, egymás után.

2008. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a szájával?
2008. jún. 15. 12:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen gombás fertőzéseknél mindig együtt kezelik a párokat, a "ping-pong" effektus miatt! Amikor a feleségemnek kijött a trichomonas-a én is kaptam gyógyszert! Ilyenkor mindig szólni kell a partnernek, és kérni gyógyszert neki, még ha kellemetlen akkor is!
2008. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!