Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok és fáj a...

13 éves vagyok és fáj a mellem. Baj van?

Figyelt kérdés
Már egy hete kb. naponta fáj a jobb mellem. Az nagyobb egy picit mert amugy is jobb kezes vagyok, a hónaljszőröm is ott joban nő. A mellem azért fáj mert nő vagy valami másért?
2013. ápr. 25. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet a fájdalomnak. A legegyszerűbb ha megnézeted nőgyógyásszal. Az hogy az egyik mell nagyobb mint a másik az elég gyakori, de nekem soha nem fájt amikor nőtt.

Szerencsés esetben lehet izomláz, vagy valamilyen hormonális dolog, menstruáció előtti van akinek fáj pl.. De legjobb ha ezt egy felnőttel beszéled meg, mondjuk anyukáddal.

2013. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi :) sztem dokival várok még....ha júliusra nem mulik el akkor szolok
2013. ápr. 25. 22:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Menstruációd megjött már? Mert előtte szokott általában fájni. Ha még nem, akkor számíts rá. :)
2013. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ,hogy nő azért fáj.Semmi baj nincs!
2013. ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy nő a melled és attól fáj, vagy menstruálni fogsz. Azért Anyukádnak szólj erről!
2013. ápr. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod sincs, fejlődésben vagy, ez az oka.
2013. ápr. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!