Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 éves lány vagyok, elég...

17 éves lány vagyok, elég vékony testalkatom van, és szinte se mellem, se fenekem. Szerintetek nőiesedhetek még? Vagy már kb. ilyen gyereklány alkatú maradok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ne zavarjon. Vannak akiknek pont az ilyen alkatú csajok jönnek be. Pl nekem is. Nagy fenékkel, mellekkel engem a világból lehetne kizavarni. :)
2013. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valamennyit még szedhetsz magadra,de nem leszel "gömbölyű",ha alkatilag vagy ilyen.Nekem azt mondták,h majd ha szülök. Szültem 2x és ugyanannyi kiló voltam utána mint előtte.A korral(olyan 40-45 körül)jött fel néhány kiló,de most se vagyok kövér,v. nagy darab. Ennek most örülök,mert jobban nézek ki és érzem magam,mint a velem egykorúak általában. Úgyhogy fogadd el! Valóban van akinek ez tetszik :)
2013. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző kettővel. Ha viszont téged ez zavar, akkor kezdj el sportolni, valami olyasmit amitől egy kicsit az izomtömeged növekszik. Heti háromszor konditerem, súlyzózás, az ugribugri fittness dolgok inkább fogyásra jók, amire neked nincs szükséged.Nemcsak a testednek lesz jobb.
2013. márc. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy genetikailag vagy ilyen. Próbálj kicsit hízni.
2013. márc. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
20éves korra fejlodsz ki igazan.de ugy mint az elottem szolok,enis azt mondom hogy kezdj el sportolni,yzedj fel magadra par kilot.
2013. márc. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat!

szóval, azt mondjátok, hogy 20 éves koromig még változni fogok, akkor talán van egy kis esély, hogy nőhet még a mellem :) mert a vékonyságom annyira nem is zavar, csak ez, hogy ilyen lapos vagyok elől is...

2013. márc. 24. 15:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiatal lányok tévhite hogy azt gondolják hogy a fiúk a nagy csöcsökre buknak, ez hülyeség, ezt csak csak a tv2 meg rtlmocsokklub tanítja. Négereknél, cigányoknál divat a zsíros test, zsíros lógós csöcs, tudod ilyen termékenység kultusz stb., ösztön lények. Sok haverom van, és velük együtt én is azon a véleményen vagyok, hogy egy lánynak nem attól szép az alakja, hogy gerinc ferdítő nagy mellei vannak, hanem attól ha szép sportos, formás, és a mellei nem nagyok, hanem formásak. Ne azzal foglalkozz hogy mit mondanak az idegenek, mert akkor ebben a világban megőrülsz, csak azoknak a véleménye számítson, akik szeretnek téged, és akik szeretnek azok úgy szeretnek ahogy vagy, a többit szard le bátran.
2013. márc. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!