Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor nő a mellem?...

Most akkor nő a mellem? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. 13 éves vagyok és még nincs semmi mellem(szerintem nem is nő) még nem menstruálok,de olvastam a neten,hogy miután elkezd nőni a mellem azután megjelenik a szeméremszőrzet is. Hát nekem már szőrös alul és néha a cicim viszket,fáj. Fehérfolyásom is van,de olyan rossz,hogy mellem még nem..

Légyszi segítsetek a kérdésemben,köszönöm :)



2013. ápr. 26. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

hát nem mindenkinek nő egyformán

én már 10 évesen is szőrös voltam és azóta sem változtam a farkam sem nőtt, mert már addigra kifejlődött teljesen D

2013. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Inkább lányok válaszait várnám..
2013. ápr. 26. 15:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom,hogy kb. 21 éves korig nő a mell.Tehát még nőhet.
2013. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj a melled miatt, mert még bőven van ideje fejlődni. Az, hogy viszket és fáj a cicid, annak a jele, hogy nő, de akár 20 éves korodig is nőhet. Legyél türelmes, mert mindenki más ütemben fejlődik. Nem kell, hogy 13 évesen akkora melled legyen, mint egy felnőtt nőnek. A felnőtt nők között is van akinek kisebb, van akinek nagyobb. Ez genetikai adottság! Senkit nem lehet a testi fejlettsége alapján megítélni.
2013. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem is később indult meg nőni. Sőt igazán nagy méretugrás 18 éves korom után volt. Persze, van akinek 14-15 évesen akkora mint felnőttkorban, de nem vagyunk egyformák.
2013. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

(várom a többit is)

2013. ápr. 26. 16:02
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves 13 éves! Nekem egészen kedves alma alakú melleim vannak. Nem is nagyon nőt nagyobbra,mint gyerekkoromban volt. De, engem ez egyáltalán nem zavar. Legalább nem lóg.:) A párom így is szeret. A mások véleménye meg hidegen hagy.

Hidd el, nem vesztesz semmit,ha még nem menstruálsz. Azért nem olyan happy minden hónapban úgy várni,mint a messiást. (megjön - nem jön) Előtte 10 nappal "minden idegesít" :) A melltartó nagyon hasznos,mert úgy fáj szegényke,hogy legszívesebben abba is aludnék. :D Előtte 3 nappal éjszaka alig alszok. Alig várom,hogy elmúljon. :))) A jó kis farkaséhségről meg ne is beszéljünk..

2013. ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 CODE3 ***** válasza:
100%
Az általad leírtak alapján, a lehető meghatározottabban konkrét tényként veheted tudomásul hogy a melled növekedése okozza a cicid viszketését, és fájdalmát is! Aggodalomra nincs okod! Sok szerencsét az életben!
2013. ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.:)
2013. ápr. 28. 18:47
 10/10 anonim válasza:
hát én remélem, hogy nem nő 21 éves korig, mert nekem már most 80/E-s melleim vannak, pedig csak 16 vagyok...:/
2013. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!