Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb 4 éve szedek fogamzásgátlót...

Kb 4 éve szedek fogamzásgátlót (yasminelle) kéne szünetet tartanom? Csak félek, mert nekem nagyon durva szokott lenni a mensim.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 28. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az újabb típusú fogamzásgátlók szedése közben nem ajánlják szünet tartását. Minimális hormont tartalmaznak,viszont a szüneteltetéssel teljesen felborul a beállt hormonegyensúly.
2013. ápr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Erre én is kiváncsi lennék. Akkor most életem végéig kéne hogy szedjem??? o.O Hacsak nem akarok gyereket.
2013. ápr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kéne. Mással is lehet védekezni.De Csak azért,h "pihentess" nem kell abbahagyni.
2013. ápr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a baj, hogy én allergiás vagyok az óvszerre :S próbáltunk latexmenteset is de az is kiütött. A háziorvosom midnig mondja hogy tartsak szünetet, a nődokim meg azt hogy nem :D Ezért kérdeztem, hogy más mit gondol :)
2013. ápr. 28. 14:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Tisztelet a kivételnek,de ehhez a nőgyógyászok jobban értenek. Minden alkalommal,amikor új típusú gyógyszer kerül a piacra az orvoslátogatóktól kapnak az orvosok egy leírás,h mi a tudnivaló azzal a gyógyszerrel kapcsolatban. És ezeket a szakmabeli orvosoknak viszik. Háziorvos fogamzásgátlóval kapcsolatos dolgokat nem szokott kapni.Úgyhogy ilyen dologban a nőgyógyász a naprakészebb.
2013. ápr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!