Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Ciki! Elkezdtem...

Mit tegyek? Ciki! Elkezdtem fogamzásgátlót szedni egy másfél hónapja és nagyon nagy mennyiségű, zöldes színű, hús szagú hüvely folyásom van. Mi ez a betegség hogy mindíg visszatér, de ilyen durva még nem volt?

Figyelt kérdés

Pár hónapja streptococcus agalactiae, majd escherichia coli-m volt. Sikeresen elmúltak a tünetek.

Páromnak szeretkezés után piros lesz a pénisze. Volt GenoId vizsgálaton, azonban minden jó! Most canesten krémmel kenjük magunkat. Munkám miatt orvoshoz nem tudok eljutni csak ritkán. Mit tehetnék? Irassak fel antibiotikumot? (régebben használt) vagy használjak Canesten kúpot, vagy Kliont?

Háziorvos el tud nekem írni ilyesmiket, egyáltalán ezzel a problémával mehetek hozzá?


2011. ápr. 20. 06:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én ilyen póblémával háziorvoshoz nem emmi képpen nem jelent jót.Minél elöbb orvos.Valamilyen fertözés lehet....
2011. ápr. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz, mert a háziorvos nem fog felírni nektek megfelelő gyógyszert . Ha már a párodnak is vannak külső tünetei is, akkor az valami komolyabb fertőzés.

Oldd meg, hogy arra a kis időre elszabadulj a munkahelyedről, mert ezt ilyen Canesten féle dolgokkal nem fogod tudni kikezelni.

2011. ápr. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem gomba. Menj el orvoshoz (nőgyógyászhoz!!!) Remélem tudod, hogy a fogamzásgátló hajlamosít a fertőzésekre. Ha alapból ilyenektől szenvedsz, nem biztos, hogy ez a legjobb módszer a védekezésre.
2011. ápr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez biztos, hogy nem gomba, egyetértek az előttem hozzászólóval!

Azzal, hogy canestennel kezeled magad, sokkal többet ártasz, mint hinnéd.

Ilyen esetben meg térjetek át a gumira, egy jó ideig ezzel kéne védekeznetek.

Mindkettőtöknek azonnali orvosi vizsgálat, kenetvétel, célzott kezelés. Szakítsatok egy félórás orvosi vizsgálatra időd.

Lehet, hogy kolléganőidet is megfertőzheted hiszen közös wc-t használtok. Ők meg szintén viszik haza.

Ezt minnél előbb orvosolni kell a magatok és mások érdekében is.

Jobbulást!

2011. ápr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A zöldes színű és szaga van az egy egysejtű ostoros fertőzése és másmilyen gyógyszer kell rá, antibiotikum.Nekem is az volt.Először azt hitték gomba és felírták az általános gyógyszereket, de utána kiderült,hogy nem és másfajtát kaptam.
2011. ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Antibiotikumot szedtem régebben ugyanerre és nagyon használt, de tudom hogy sűrűn nem lehet alkalmazni de most lehet kérni fogom!
2011. ápr. 20. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!