Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap megelmeltem magam és...

Tegnap megelmeltem magam és megfájdult két oldalt és alul a hasam. Utána kis pötty vér volt a bugyimon. Lehet vmi komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
el is állt ,viszont ma reggelre megint véres lett a bugyim a hüvelyemből jön az biztos de nem menstruálok mert nem görcsölök,meg amúgy is nincs is péem és már 2 hónapja nem jött meg.kedden megyek dokihoz kivizsgálásra.viszont félek hogy van vmi próbléma hogy csepeg belőlem a vér.nincs szaga és elég híg csak pár pötty alvadt vér volt a bugyin.mit tegyek???
2009. szept. 27. 08:37
 1/7 anonim válasza:
Ha 2 hónapja nem menstruáltál és élsz sexualis életet,akkor lehet,hogy terhes vagy.A mostani vérzés lehet egy vetélésnek az előjele,ami az emelés következménye lehet.
2009. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok terhes mert csináltam tesztet és negatív lett.még mitől vérezhetek???
2009. szept. 27. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:
A negatív teszt nem biztos,hogy jó eredményt mutat! Attól még lehetsz terhes! De gondolom ma akkor mész az orvoshoz és kiderül.
2009. szept. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát igen ma megyek.

de azért is tartom kizárónak hogy babás vagyok mert a doki azt mondta nem lehet természetes úton babám.hogy hormon kezelést kell kapjak hogy lehessen.viszont még a mai napig is vérezgetek.eláll és ha kicsit emelek akkor megint elindul.de nem tehetem meg hogy nem csinálok itthon semmit.most szedjük a kukoricát is meg rakjuk közbe rendbe az udvart is.ma viszik el a száraz növényt szóval jól bele kellett húznom ma.de kész vagyok.pl. ma reggel elmentem biciglivel a boltba elötte nem volt semmi bajom mikor hazaértem és elmentem wc-re megint véreztem:(nem tudom mi van

2009. szept. 29. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Mesélj majd, hogy mi a baj! Szorítunk, hogy ne legyen semmi komoly:(
2009. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nincs hála az égnek semmi baj

csak pihentetnem kell magam mert egy hajszálér elpattant és mikor emelek vagy biciglizek akkor ez újra pegpattan.a doki azt mondta pihentessem magam és ne emeljek semmi nehezet és ne cangázzak.nem vagyok babás:(sajnos

2009. szept. 30. 13:22
 7/7 anonim ***** válasza:
09-29 10:22-es vagyok.Annak örülök,hogy nincs baj!Kívánom,hogy minél hamarabb-ahogy szeretnéd- sikerüljön teherbe esned!
2009. okt. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!