Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Narancssárga folyás, mitöl?

Narancssárga folyás, mitöl?

Figyelt kérdés
A menstruációm 4-5napig szokott tartani.Most pedig a 6.napon nem lett vége, hanem elöször barna, késöbb pedig narancssárga folyásom volt.Normális válaszokat, köszi!
2013. ápr. 28. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem a fertőzés első jele volt, de szerintem nálad nem az, hiszen a menstruáció után történt.
2013. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szaga is érdekes:S
2013. ápr. 28. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem szinte mindig van ilyen, ez menstruáció után normális dolog, csak nem mindenkinek van.
2013. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lassan 2éve menstruálok, és most van elöször ezért ijedtem meg.Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 28. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a saját nyugalmad érdekében kérdezz meg egy nőgyógyászt, akár itt az interneten is.


Őt pl: [link]

2013. ápr. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mára már semmi nem volt,szóval a második válaszolónak iga volt:) De köszönöm szépen!:-)
2013. ápr. 29. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!