Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Férfihoz vagy nőhöz mentek...

Férfihoz vagy nőhöz mentek inkább nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
És szülésnél inkább férfi vagy nő?Egy nő nem tudja jobban átérezni a fájásokat?

2013. ápr. 28. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Már több nődokinál jártam, mert mindig nyugdíjba ment az előző, mindegyik férfi. Női nőgyógyásszal nincs tapasztalatom. Szerintem attól, hogy valaki nő, még nem biztos, hogy jobban átérzi ezeket a dolgokat. Főleg, ha neki nincs is gyereke!
2013. ápr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A neme tök mindegy, mert mindkét nemnél van jó orvos és rossz orvos is! A nők között is van különbség abban, hogy ki hogyan él meg bizonyos dolgokat. Pl. a menstruáció is van akit megvisel, van akinek meg sem kottyan.
2013. ápr. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Mindenképpen nőt választanék, ha egyformán jól képzett orvosokról van szó, hiszen a női orvosnak fele annyit kell magyarázni bármit is, mint egy férfinek.

És plussz kevésbé is szégyelem magam talán.

2013. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem mindegy a neme szerintem, de férfi orvosok között nagyobb a merítés, hiszen sokkal többen vannak.

Ha van rá mód és jó orvosról van szó, akkor a nő mellett tenném le a voksomat.

2013. ápr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Jártam nőhöz is, férfihoz is, sokat elfogyasztottam belőlük. Van jó és rossz példa mindenütt. Férfinál szültem mindkétszer (ugyanannál), és már akkor se cserélném le, ha találnék pont ugyanolyan jó női dokit. Nem tudom, hogy egy nő vajon jobban átérzi-e a fájásokat, de azt igen, hogy a dokim nagyon együttérző volt közben, férfi létére. Azért nem cserélném le, mert elégedett vagyok, és most már ott az az érzelmi plusz, hogy ott volt a gyerekeink születésénél. Azóta teljesen másképp állunk egymáshoz, nem csak én, ő is. Egy születés mindig csoda, és a jelenlévők valahogy összekovácsolódnak arra a rövid időre. :)
2013. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nőhöz járok,de nem azért,mert nő,hanem mert ő az az orvos,akire gondolkodás nélkül rábízom az életemet is akár.Nála is szültem,meg voltam elégedve,bár a fájásaimat nem érezhette át,mert gyermeke még nincsen.Több férfi nőgyógyásznál is jártam már,de emberileg,és szakmailag egyikben sem találtam meg azt,amit a jelenlegi orvosomban igen.
2013. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!